Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, chce kupić porządne głośniki do komputera, mam na to jakieś 1000 zł (nie mam karty dźwiękowej), głośniczki będą służyły głównie do odtwarzania muzyki hh, rap, dance, techno; dużo filmów (dvd jakość) czasami do gier. Zastanawiałem się nad 5.1 lub 2.0. Nie wiem jednak czy jest sens kupowac 5.1.
Chce głośniczki które naprawde bd dobrze grały. Ew. jakieś hf do kompa (?) nie znam się na tym za bardzo
chciałęm kupić 5.1 genius 5005 i karte asus xonar dx, ale nie wiem czy to jest dobry wybór. Może lepiej kupić coś innego co będzie lepiej grało ? proszę o odp
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Karta Asus xonar jest obecnie chyba najbardziej zaawansowanä kartä dzwiekowä na rynku, jesli chodzi o ogölnä "rozrywke" z komputera icon_wink.gif . Na pewno dobry wybör. Co do glosniköw, najlepsze byly by Bose:

http://www.bose.de/DE/de/home-entertainmen...nion5/index.jsp

model Companion 5. Dzwiek przestrzenny z systemu 2.1. Fantastyczne wykonanie, niesamowity dzwiek. Cena (niestety) ok. 380 euro.
Poza tym - zestawy 2.1 JBL do PC (Creature 2, Spot series, Spyro) oraz Harman/Kardon Soundsticks II.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, raczej słucham mp3, przeważnie jednak oglądam filmy i gram. Duzo filmow. Muzyczka to tak jak pisałem głównie mp3. Więc karta ok, a głośniczki ?
ja się skłaniam ku geniusom, ew. microlaby solo7c i może jakiś subwofer (jakoś tak się pisze icon_razz.gif)
co wy polecicie? po odliczeniu karty zostaje mi max 700 zł
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...