Skocz do zawartości

Dac i Streamer / Transport plików do 8000 zł


Enduro Knurów

Recommended Posts

57 minut temu, Dedal75 napisał:

Ehh . Jak zwykle to nie ja to inni . Pzdr A o foobarze zapomnijmy już , gram pasuje mi i to by było na tyle .

Twoje prawo, kończąc tę jałową dyskusję nie na temat zwróć uwagę pisałem naszemu koledze iż polecam Intel NUC plus dobrze skonfigurowany program, pisałem to do Niego w odpowiedzi na jego wątek nic nie pisałem do Ciebie. Ale jak zwykle to nie ja to inni. Pozdrawiam wyluzuj. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Dedal75 napisał:

Nie obchodzi mnie do kogo to pisałeś .

Zadałem pytanie !

Wiesz odpowiedz.

Nie wiesz , nie pouczaj .

Nie chce  ci się ,odpisz kulturalnie że za dużo zachodu .

Nie odpowiadają mi juz Ok ? Pzd 

 

Właśnie napisałem do Ciebie na priva. 

Przed chwilą, Dariusz Urbaniak napisał:

Właśnie napisałem do Ciebie na priva. 

I kulturalnie odpisałem iż nie jest to wątek na takie opisy. Sorry że nie dodałem bez urazy, ale sądziłem iż zrizumiesz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzeje się ten chinczyk, może nie jakoś bardzo ale na tyle że wychodząc z domu albo idąc spać wolę toto wyłączyć. Pewnie teraz bym Shanti kupił, tylko trochę duży jest. 

Z medycznych ktoś meanwhel polecał na forum. 

Bardzo mało sieje i może służyć do napędu np daca ładowarka od iPhone. Ja miałem topping e30 z ładowarką z iPhone se i grało super. Podłączyłem kiedyś toppinga z ładowarką z Chromecast Audio i dźwięk był dziwny, zero wybrzmień i sucho 

Muzg ma dobre sprzęty 👍 znajomy ma do sotm i Chorda, w obu przypadkach mocno na plus. Ciche do tego. 

Edytowano przez marcinmarcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem  zasilacze medyczne Meanwell do Maliny  oraz do daca. Przy malinowym nie stwierdziłem zmian, natomiast przy dacu była lekka różnica na plus względem takiego typu ładowarka. Na AS Kamilek pokazywał wykresy szumów liniowego, Meanwell-a i ładowarki. Medyczny wypadł całkiem przyzwoicie, a uwzględniając ile kosztuje, to jak dla mnie, rewelacyjnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...