Skocz do zawartości

Panele akustyczne za kolumnami


MMarek

Recommended Posts

Dnia 8.01.2022 o 13:41, MMarek napisał:

Jak wiadomo, panele akustyczne urodą nie grzeszą. Po długich poszukiwaniach wydaje się, że znalazłem takie, które będą mi odpowiadały. Tylko nie wiem jaka będzie ich skuteczność?

Jak nie kupię, to się nie przekonam. Na zdjęciu, symulacja wyglądu u mnie na ścianie. Salon4.thumb.jpg.a5e75cca412297ce5b7898aaac23fbb1.jpg

W mega acoustic możesz zamówić panele o dowolnej wybranej przez siebie grafice więc kwestia estetyki jest hmm.... Jedynie kwestią grubości panela a wiadomo panel jakąś grubość musi mieć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 8.01.2022 o 13:41, MMarek napisał:

Jak wiadomo, panele akustyczne urodą nie grzeszą. Po długich poszukiwaniach wydaje się, że znalazłem takie, które będą mi odpowiadały. Tylko nie wiem jaka będzie ich skuteczność?

Jak nie kupię, to się nie przekonam. Na zdjęciu, symulacja wyglądu u mnie na ścianie. Salon4.thumb.jpg.a5e75cca412297ce5b7898aaac23fbb1.jpg

Tak prezentują się w realu. Obawiałem się o jakość paneli, ale niepotrzebnie, ponieważ wykonanie znakomite.

Pan.1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
23 godziny temu, lukluk71 napisał:

Wykonanie wykonamiem, ale tu nie o to chodzi. Poprawiło się coś ?

Poprawiło się wszystko. Jeśli wydałem kilka stówek, to mój mózg, nie dopuszcza myśli, że nic się nie zmieniło :)  Poza tym plazma ze szklanym ekranem została zastąpiona tv z plastykowym, a to także ma chyba znaczenie (audio nie lubi szkła). Następnie standy zostały skrócone, aby tweetery były na wysokości uszów, a monitory postawione na podstawkach antywibracyjnych. Niestety kwiatki zwiędły, ponieważ nie mam ręki do roślin. Być może nie lubią muzy, która puszczam. Musiałbym częściej grać Mozarta, którego ponoć uwielbiają.Salon.thumb.jpg.4649f84e744cb52565172c8dd99ff091.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MMarek napisał:

Niestety kwiatki zwiędły, ponieważ nie mam ręki do roślin.

Porada od żony. Juki prawdopodobnie są przelane - za dużo i z często podlewałeś Marku. Te kwiaty potrzebują mniej wody w okresie jesienno-zimowym. Warto je przesadzić, przy okazji sprawdzić stan korzeni i zobaczyć czy nie są zgniłe - jeśli tak, to usunąć martwe odnogi. Takie objawy najczęściej powoduje zalanie bryły korzeniowej - roślina się dusi. Trzeba działać jeśli chcesz uratować Juki. Wołaj sąsiadkę do pomocy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 15.11.2022 o 11:37, MMarek napisał:

Poprawiło się wszystko. Jeśli wydałem kilka stówek, to mój mózg, nie dopuszcza myśli, że nic się nie zmieniło :)  Poza tym plazma ze szklanym ekranem została zastąpiona tv z plastykowym, a to także ma chyba znaczenie (audio nie lubi szkła). Następnie standy zostały skrócone, aby tweetery były na wysokości uszów, a monitory postawione na podstawkach antywibracyjnych. Niestety kwiatki zwiędły, ponieważ nie mam ręki do roślin. Być może nie lubią muzy, która puszczam. Musiałbym częściej grać Mozarta, którego ponoć uwielbiają.Salon.thumb.jpg.4649f84e744cb52565172c8dd99ff091.jpg

Gdzie zakupione Panele?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...