Skocz do zawartości

Zestaw stereo-monitory


Kaczy85

Recommended Posts

Cześć wszystkim.Od razu powiem ,że jeste gamoń w tych tematach i będę wdzięczny wszystkim tu obecnym za wszelką pomoc.

Mam stary amplituner Pioneer vsx 420k i szukam do niego jakiś głośników. Czy da radę zagrać z jakimiś małymi monitorami dwudrożnymi  Magnata albo z czymś innym? Chciałbym żeby był w miarę konkretny bass bez pakowania się w koszta jeśli nie będę musiał.Prosty zestaw stereo ale z butem.W pracy mamy yamahę z monitorami Supreme Magnata i robią całkiem niezły bałagan basowy.Dodam, że na kolumny podłogowe nie mam warunków(pokój z aneksem około 23m).Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być monitor po taniości i priorytetem jest mocny bas w dużej ilości (tak wnioskuję z tematu) to zerknąłbym np. w stronę Polk S20e. Tylko to już są spore skrzyneczki, musisz mieć to na uwadze. Na czym chcesz postawić kolumny? Może jakaś fotka, rysunek? Napisz też dokładniej w jakiej kwocie chciałbyś się zmieścić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny muszę postawić na komodzie no chyba że ewentualnie jakiś statyw na ścianie. Najpierw chciałem coś do około 1300zl. np mini wieża ale jak sprawdziłem  jak graja to odpuściłem. Przypomniałem sobie o amplitunerze z działki który kiedyś kupiłem w zestawie z kolumnami Amtech ale te rozebrał teściu na części pierwsze, w sumie i tak grały tragicznie. Nie oczekuje jakiegoś spektakularnego brzmienia tylko chodzi o to żebym czegoś nie puścił z dymem dlatego pytałem czy Magnaty będą pasować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...