Skocz do zawartości

Ostrzeżenie przed zakupem kolumn Infinity Kappa 8.1


Beliar91

Recommended Posts

INFORMACYJNE OSTRZEŻENIE!
 

Witam, jestem w trakcie poszukiwania Infinity Kappa 8.1/ 8.2 ( szukam stanu bardzo dobrego ) i Chciałbym ostrzec przed aukcją Infinity Kappa 8.1 z olx. Na aukcji Pan (właściciel komisu samochodowego) zapewnia, że kolumny są w stanie sklepowym, idealnym a reszta to "śmietniki" nie warte uwagi, pojechałem się przekonać czy tak faktycznie jest i oczywiście z zamiarem zakupu. Jak można podejrzewać troszkę sie rozczarowałem, wokół głośnika wysokotonowego (na jednej i drugiej kolumnie) pozadzierane drewno, jakby ktoś próbował wyjmować je siłą i podwarzać śrubokrętem, polydomy w stanie bardzo złym, jeden pęknięty na samym środku, brałem pod uwagę z czasem je zregenerować, ale telefonicznie zapewniano mnie, że są w stanie bardzo dobrym. Z defektów o których miałem świadomość, to rysa długości 20cm jednak nie wiedziałem, że jest na froncie kolumny pomiędzy głośnikiem wysokotonowym i średniotonowym! Druga sprawa, to delikatny "zadzior" na samej górze forniru. Ogólny stan oceniam na 3+/6. Cena na którą się umawialiśny telefonicznie to 4.000zł (na miejscu Pan zaproponował 3.800zł jak zauważył, że jednak kręcę nosem i nie jest tak idealnie jak zapewniano)... kappy ogólnie poszły do góry i każdy ma tego świadomość, ale ten egzemplarz pomimo tego, że występuje rzadko na rynku wtórnym ( wersja USA z Bass Reflex z przodu ) jest wart 3tys MAX!. Osobiście nie polecam (ze względów wizualnych, kto wie co było grzebane w środku, bo to że było to nie mam wątpliwości) grają bardzo dobrze i do tego nie ma co się czepiać, ale jakby nie było, stan praktyczny mija się z tym o czym Pan właściciel pisze.
 

Ogłoszenie widoczne na jednym z portali aukcyjnych  pt. "Kolumny Infiniti kappa 8.1a"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...