Skocz do zawartości

Witam zakupiłem zestaw głośników do kina domowego , teraz został mi amplituner i pytanie jaki najtańszy poradzi sobie z Teufel Ultima 40 5.1 Surr 120 W


mateusz200330

Recommended Posts

Tutaj mam link od zakupu

https://allegro.pl/oferta/teufel-ultima-40-surround-5-1-kino-domowe-biale-8900783252?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aqueryandcategory&bi_c=OWU3Y2M5MmQtMWUzNy00ZmMyLWFmODQtYzBjZWFkODE1OTMyAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=c4548f1e-f677-486f-8f3d-7f698e56b2da

poprosiłbym o jak najtańszym do tego zestawu , chciałbym się dowiedzieć ile będę musiał jeszcze włożyć

najlepiej do 1500 zł ale jestem w tym ciemny i nie wiem czy jest to możliwe zakupu do tego zestawu w takiej kwocie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze nowe amplitunery to minimum 3200zł, a i tak ciężko je kupić bo w sklepach pustki. Zostaje Ci rynek wtórny. Za 2000zł (o ile to w Twoim zasięgu) widzę na OLX Denon AVR-X1600H https://www.olx.pl/d/oferta/amplituner-denon-avr-x1600h-CID99-IDNl424.html#86fd7075d1. To podstawowy, ale dość świeży model. Ustaw sobie widełki cenowe i szukaj okazji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, mateusz200330 napisał:

dziękuje za pomoc , jeszcze poczekam z decyzją

może ktoś jeszcze ma jakieś zdanie

Ciężkie czasy są jeżeli chodzi o eletronikę, więc jak chcesz się zmieścić w budżecie to musisz poszukać czegoś starszego, na olx masz tego trochę. Niestety problem polega na tym, ze nigdy nie wiesz na co trafisz i ile to pożyje. Ewentualnie drugą opcję masz taką, że zwrócisz głośniki o ile jeszcze możesz i kupisz amplituner z kolumnami bo w zestawach coś tam jeszcze da się kupić w sklepach. Trzecia opcja zwiększyć budżet. Nie ma co czekać na obniżki, to się nie wydarzy a na pewno nie w tym roku, a chyba bez sesnu, żeby Ci kolumny stały rok bo stracą na wartości więc zamiastr tracić lepiej dołożyć do budżetu na amplituner. Na to samo wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super, kupuje klient kolumny z barwnym opisem jakie to one ach i och, jeden z akapitów brzmi:

Pasuje do każdego amplitunera

Dzięki swojej wysokiej efektywności głośniki Ultima współgrają z każdym amplitunerem. Jeśli chcesz nagłośnić pomieszczenia o powierzchni ponad 20 m², polecamy amplitunery z klasy cenowej od 1500 zł.

No to szukamy... A tu bęc i zdziwienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Butler napisał:

No super, kupuje klient kolumny z barwnym opisem jakie to one ach i och, jeden z akapitów brzmi:

Pasuje do każdego amplitunera

Dzięki swojej wysokiej efektywności głośniki Ultima współgrają z każdym amplitunerem. Jeśli chcesz nagłośnić pomieszczenia o powierzchni ponad 20 m², polecamy amplitunery z klasy cenowej od 1500 zł.

No to szukamy... A tu bęc i zdziwienie.

Z jednej strony to prawda co piszą, a z drugiej mocno dyskusyjne. Wydaje mi się jednak że jak ktoś wie że chce kupić te głośniki to kupi, a jak nie wie co kupić i przeczyta opis, to jakoś sobie poradzi sam z kupnem amplitunera jeżeli nie jest całkiem zielony. Może być też tak że zielony w temacie co by nie kupił będzie zadowolony, bo nie wie, że może być lepiej w tych samych pieniądzach. Tak to działa, dobry przykład to kupowanie samochodów, biorę ten bo najładniejszy a reszta nie jest ważna. Ja jak kupowałem swoje pierwsze kino 17 lat temu to nie wiedziałem że jest jakaś różnica między amplitunerami stereo i KD. Brałem kino bo było więcej głośników a to że większość czasu słuchałem muzyki albo oglądałem filmy z internetu i to zazwyczaj seriale, które nie mają nic z przestrzennym dźwiękiem wspólnego było nie ważne, ale byłem zadowolony bo grało. Teraz po 17 latach jak zacząłem szukać na forum pomocy co wybrać zacząłem się zastanawiać, że te pytania od ludzi którzy mają wiedzę po coś są. Jakie pomieszczenie, czy do muzyki czy do filmów, jakie brzmienie lubię...itd. zmieniłem amplituner na stereo po poradach kolegów z forum i wtedy zobaczyłem że przez całe byłem w błędzie. Że można lepiej i różnica jest spora. Także rozumiem taki opis w aukcji bo jednak wielu ludzi się na tym nie zna a sklep chce sprzedać i biznes się kręci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Butler napisał:

Pasuje do każdego amplitunera

Dzięki swojej wysokiej efektywności głośniki Ultima współgrają z każdym amplitunerem. Jeśli chcesz nagłośnić pomieszczenia o powierzchni ponad 20 m², polecamy amplitunery z klasy cenowej od 1500 zł.

No bo oni mają rewelacyjny marketing.

Na ich stronie byłem raz a do tej pory reklamy mam wszedzie az do znudzenia. Tam najważniejsze jest sprzedać kolumny. Więc niech klient się martwi o amplituner.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...