Skocz do zawartości

Standy do pylon Audio Diamond monitor 18


Recommended Posts

Wiesz Paweł, na sąsiednim forum jest cały obszerny wątek dotyczący jakości wyrobów, a może przede wszystkim "standardów" obsługi klienta stosowanych przez tą firmę.

Może i ceny są atrakcyjne, a załączone zdjęcia przedstawiają całkiem niebrzydkie produkty, ale ja po lekturze opinii, dałem sobie spokój.

Dla zainteresowanych mogę podesłać linka do tej lektury...

Edytowano przez stach_s
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się zastanawiam. Potrzebuję standy pod wymiar. Te z allegro nie wyglądają źle i jest możliwość zrobienia pod własny wymiar. Czytałem różne raczej złe komentarze na temat tego producenta, z drugiej strony na allegro wszyscy są zadowoleni....

A niestety nie znalazłem nikogo kto jeszcze robi takie rzeczy pod indywidualne zamówienie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2022 o 19:56, mpawel5 napisał:

 Tylko na sklepach są po 700zl za sztukę. Macie jakieś pomysły, żeby to taniej wyszło? 

Kiedyś były po 900-1000 zł. za parę. Tutaj wciąż za 1 tys.:

https://www.audio-mix.pl/pylon-audio-diamond-stand-podstawki-glosnikowe.html?utm_source=ceneo&utm_medium=referral

Ale zaznaczam, że nic nie wiem o tym sklepie i nie mam pojęcia, czy to aktualne. Sam mam standy VAP i je lubię, ale do Diamondów chyba wolałbym inne - firmowe, lub zbliżone do firmowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...