Skocz do zawartości

Zmieniłem listwę zasilająca i zmienił się tez dźwięk. To możliwe?!


Recommended Posts

1 minutę temu, greg235 napisał:

sam proces słyszenia i percepcji poszczególnych częstotliwości jest na tyle skomplikowany, że odwzorowanie go prostymi miernikami, nawet precyzyjnymi, nie jest możliwy.

Po raz milardowy: żeby coś usłyszeć, to coś musi najpierw istnieć. Nie ma zjawisk akustycznych, które byłyby niewykrywalne dla aparatury. To, jak te zmiany są interpretowane przez ludzki umysł, to odrębna kwestia. Pokaż mi różnicę, to będziemy mogli rozmawiać jak ty ją słyszysz, a jak ją słyszę ja.

4 minuty temu, greg235 napisał:

Domagam się, bo to wy - niesłyszący różnic, wcinacie się w każdy wątek, w którym my "słyszący" chcemy spokojnie podyskutować

Guzik prawda. Kto, przykładowo, rozwalił wątek o Wiim? Kablarze oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, misiek x napisał:

No i .....?  Co ciebie to obchodzi ?  We wszystkich tematach gdzie jest to poruszane  ruszasz pierwszy żeby tylko negować taka postawę. Ch..j cie obchodzi kto co słyszy. Że ty jestes głuchy to nie znaczy ze tak maja wszyscy. 

Mój słuch ma się dobrze, a przy okazji jestem całkowicie spokojny. Nie jest prawdą, że to ja ruszam pierwszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Dzik napisał:

Jeśli chodzi o wątek Wiim, to tutaj się robi nieprzyjemnie - zaczyna się od tego samego kolegi, który tam teraz nadaje o kablach i nawet wstawia zdjęcia (nie wiem po co).

Tylko, że ten ktoś już chyba 3 razy prosił o przeniesienie wpisów do stosownego wątku,  ale @MariuszZ sie nie kwapi do tego i sam autor @mateolo2 stwierdził na początku, że mu nie przeszkadza. Zresztą sam napisał o WW Stratus 7. To dlatego się zaczęło,  między innymi dzięki twoim wpisom.

Jeśli chodzi o nadawanie o kablach, to ten kolega odpowiada na postawione pytania, zatem do kogo pretensje?

Uwiera temat, to wrzuć do ignorowanych, albo daj sobie przerwę Dziku, wyjdź do lasu trochę. 

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, misiek x napisał:

Że ty jestes głuchy to nie znaczy ze tak maja wszyscy. 

Skąd ta pewność? Tak na marginesie, badaliście swój słuch, jeśli chodzi o ubytek? Jakiś czas temu byłem na płukaniu uszu, i dowiedziałem się, że mam lekko wduszoną błonę bębenkową, podobno niegroźnie - mam nadzieję, i pomyślałem sobie, żeby to usunąć, a przy okazji zbadać ubytek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, J4Z napisał:

Autor autorem, a co z resztą świata, co z ludźmi którzy chcą poczytać i wiim? 😔

To dołącz się do prośby o przeniesienie wpisów, jak i ja to uczyniłem już kilka razy, niestety bez skutku.

Przestań czytać wybiórczo,  chyba nie zaprzeczysz, że takie prośby co jakiś czas ponawiam, żeby nie rozwalać tamtego wątku o Wiim.

Chyba, że nie raczysz tego nawet zauważyć, bo to ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, J4Z napisał:

Widziałeś co moderator napisał?

Zaczął sam w temacie dyskutować o kablach, jak inni...

Ale zawsze pada na mnie zauważyłem,  chociaż mnóstwo wpisów powstało pod moją nieobecność w tamtym wątku, wystarczyło, że autor ogłosił co się wydarzyło, gdywpial WW Stratus 7.

Szukacie kozła ofiarnego?

To wam się nie udało.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, J4Z napisał:

czekaj czekaj. Teraz zatrybiłem. Najpierw rozwalałeś temat nie mając wiim i wyzywałeś od Januszow, a teraz nie chcesz go psuć? 😁

Bardzo to polskie i zaściankowe co napisałeś. 

Sam autor nie widział w tym problemu, kiedy napisałem, że to nie ten wątek o kablach.

Drąż dalej, idę po popcorn...

😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Dzik napisał:

Trudno mi uwierzyć, że nie interweniuje z lenistwa.

O to to właśnie. Są narzędzia do dzielenia postów ale ich użycie jest obarczone ryzykiem, że coś pójdzie nie tak i część postów zniknie. Mimo to spróbuję i przećwiczę ten zabieg bo faktycznie robi się miszmasz tam i tutaj. 

Cirpliwości. Poza tym uspokójcie emocje i już nie mieszajcie w tym garze 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dzik napisał:

Nie jest prawdą, że to ja ruszam pierwszy.

Trzymam za słowo. I ponoć to ludzie są źli, a ja sam jestem ok.

19 minut temu, J4Z napisał:

Nie wiem czy wiesz ale to że ktoś rozpoczął wątek gdzie z założenia ludzie będą dyskutować i wyrażać opinie o danym urządzeniu nie powinno dawać mu prawa do zarządzania nim. 🤔 

Nawet jak ktoś psuje mu temat, poprzez złośliwości i docinki?

Jedna fajna osoba ostatnio już odeszła @Asia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, J4Z napisał:

Nie wiem jak tu ale na xenforo i vb przenoszenie postów nie było trudnym wyzwaniem

Nie jest to wyzwanie. Jest to czasochłonne. W innym temacie zacząłem przenosić do nowego tematu. Zaznaczyłem ponad 170 postów nie na temat. Niestety nie da się na raz tego zrobić. Trzeba po kolei przypisując każdemu postowi nowy adres url. Odpuściłem. Siedziałbym przy tym za długo. Po setce można już się walnąć i coś wysłać w kosmos. Jak będzie jakaś krytyczna sytuacja to posiedzę ale na pewno nie dzisiaj. Sugeruję pisać na temat. Posty niegrzeczne, całkowicie nie na temat będę raczej ukrywał miast przenosić. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, J4Z napisał:

Moje słowa były skierowane do dibatonio, który napisał:

8 godzin temu, DiBatonio napisał:

Sam autor nie widział w tym problemu, kiedy napisałem, że to nie ten wątek o kablach.

Dlatego dalej napisałem, że wszystkie wpisy o kablach powinny być przeniesione do innego wątku.

Ale temat kabli autorowi nie przeszkadzał, o czym sam zaczął pisać, jak i o tym co się zadziało  kiedy zamienił przewody zasilające.

Nie wyrywaj moich tekstów z kontekstu, żeby przerzucić na mnie odpowiedzialność,  bo każdy kto tam pisał  i zajrzy do wątku, a jest rozgarnięty,  to sam oceni jak było.

Daruj sobie chłopie, dobrze?

P.S.

Moje propozycje przeniesienia tekstów, były też podyktowane tym, że na innych forach nie ma z tym problemu,  ale tutaj coś nie pyka jak trzeba, o czym @MariuszZ właśnie napisał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...