Skocz do zawartości

Tanie kino 5.1 z rozbudową do 5.2.1 w przyszłości


smugglersun

Recommended Posts

Hej. Jako świeży posiadacz Denona AVR1700 i LG C11 poszukuję zestawy z niższego segmentu, to jest do 2500 zł (kwota za 5.0, suba chciałbym dokupić w najbliższej przyszłości).

Zastanawiałem się nad Jamo S809 (które jest tutaj chyba niezbyt mile widziane), Tagą Harmony 607 i Raptor 5 (mini, vocal etc). Bez suba do 2500 zł. Subwoofer chciałbym dokupić za miesiąc/dwa i tutaj również prosiłbym o poradę. Chciałbym to rozbudować o dodatkowe 2 głośniki do Atmosa w przyszłości.

80% filmy, 20% muzyka z czego jeśli chodzi o filmy to 50% Netflix (i niedługo HBO Max) i 50% bray. 

 

Wymagań dużych nie mam, przechodzę z takiego wynalazku jak kino Panasonica SA-PT465 także przejście pewnie nawet na jeszcze tańszy sprzęt niż wyżej wymieniłem będzie wręcz abstrakcyjną różnicą. Celuję w coś w kolorze białym jeśli miałyby pojawić się inne propozycje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduję się chyba na białe Tagi 607, tylko poszukać sklepu trzeba :D

 

Sub dokupię za miesiąc. Myślałem nad RS12, ale nie jest biały (chociaż wrzucę go po prawej stronie łóżka to nie będzie się jakoś odróżniać). 

Chyba, że znajdę coś białego i polecanego w podobnym przedziale co RS12?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...