Skocz do zawartości

stereo


PiotrNiB

Recommended Posts

Witam

Mam zamiar poskładać zestaw stereo. Na początek myślałem o kupnie odtwarzacza strumieniowego i głośników. Na początek podpiął bym to pod amplituner kina Yamaha, a w późniejszym terminie dokupiłbym wzmacniacz stereo. Myślałem nad kolumnami Kef Q350 (za kolumny tak do 3tyś) i odtwarzacz strumieniowy Denon DNP800NE (odtwarzacz też do 3tyś). Proszę o poradę czy to dobre rozwiązanie i polecenie jeszcze wzmacniacza. Całość chciałbym jeszcze podłączyć pod TV. Pokój 21m2. Zależy mi na naturalnym dźwięku, muzyka różna, chociaż osobiście słucham metalu :). Kolumny podstawkowe bo brak możliwości podłogowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Jakim dysponujesz amplitunerem do kina domowego?

Spośród głośników wybór Kefa Q350 nie jest złym rozwiązaniem. Aczkolwiek bardziej uniwersalnym byłyby wybór B&W 606 s2 Anniversary https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podstawkowe/bowers-wilkins-606-s2-anniversary-edition.html

Z odtwarzaczy sieciowych, król jest tylko jeden (do około 3000 zł) -co może niemal każdy potwierdzić, czyli Bluesound Node wersja 3 - https://www.tophifi.pl/stereo/odtwarzacze-sieciowe/bluesound-node-2021.html

Zapraszam Cię na prezentację, do jednego z naszych salonów Tophifi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Wszystko zależy jakiego brzmienia oczekujesz. Jeśli chciałbyś postawić na neutralność to KEF Q350 byłyby dobrym kierunkiem. Mocniejszą podstawę basową uzyskać na Pylonach Diamond Monitor 15 lub 18. Polk Audio Reserve 200 zapewnią lepszą dynamikę ale zagrają węższą sceną dźwiękową. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...