Skocz do zawartości

Jak przymocowac do sufitu głośniki Heco Ambient 11F ??


Dawfil

Recommended Posts

No to jak mówiłem wszystko zmontowane na ziemi do sklejki i jeden kołek powiedzmy fi 10 przez środek sklejki i gotowe . Na ziemi sprawdzasz czy idealnie wkręty siedza w drewnie I trafiają w uchwyty i czymś blokujesz . Następnie montujesz sklejkę już gotową z 4 wkrętami do sufitu na 1 lub 2 kołki . Pzdr 

Wytrzyma u mnie w gk na 2 kółkach wisi ekran ok 10kg 

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałe. Sami inżynierowie na forum widzę :) wiercenie to jedno ale  wycinanie w suficie żeby peszel z kablami włożyć to będzie roboty i kurzu . Mam sprzęty odpowiednie , wiercenia też raczej się nie obawiam młotowiertarka powinna dać radę. Mamie robiłem kuchnię i łazienkę generalny remont w wieżowcu i dało radę . Napisałem do Stelvio , zobaczę jeszcze co on powie i podejmę decyzję . Teraz mam duże pole manewru dzieki waszym podpowiedziom. Dzięki jeszcze raz !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już właśnie jestem bliżej instalacji magnesów neodymowych . I tutaj jest moje pytanie . Piszą że magnesy wytwarzają duże pole magnetyczne i mogą uszkodzić elektronikę. Głośnika nie uszkodzi , jak myślicie ?? Trzeba przy tym zastosować wkręty  ze stali niemagnetycznej i niezaburzajace pola . Jestem w tym zielony kompletnie :///

Edytowano przez Dawfil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak mocny byś musiał byś mieć neodym by wpłynął na głośnik, Ty zaopatrzysz się w malutkie magnesy, mogą być nawet mniejsze niż te co podałem Ci wyżej. Obudowa ma 30cm/18cm a uchwyty są na rogach. Z kilku cm już nie ma siły przyciągania.

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...