Skocz do zawartości

porada odnośnie kupna amplitunera


wojtek korzyk

Recommended Posts

witam proszę o poradę wobec kupna amplitunera Denon? Yamaha? Onyko?

najlepiej 7.1 słuchanie muzyki z komputera na tv 55 cali 4k  granie w gry oglądanie Netflix i koncertów oczekuje ciekawych odczuć dźwiękowych jak i pazura podczas słuchania muzyki co w tym momencie kupić nówkę czy może jakąś używkę dodam że po ostatnim kupnie używki się lekko zawiodłem ale to może to przez moją niewiedze to tego jak określić zaufanego sprzedawcę po prostu coś w nim się sfajczyło po używaniu ok 2 mies. a zapłaciłem za niego dwójkę jakiś denon nie pamiętam modelu dodam ze może być używany na rożne imprezy okolicznościowe cena do ok 3k rozważę tez cos innego 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie śledziłeś ostatnio tematu amplitunerów AV

1. Nowych nie ma

2. W tej cenie to podstawowe modele

3. Części modeli nie ma w ogóle. Nie wbierasz firmy tylko to co jest.

Jesli chodzi o rynek używany to też będa to modele wiekowe. Ale jesli chcesz amplituner kinowy to uzywane jest jedyna opcja.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubeł zimnej wody...Hmm zestaw 7.1 do słuchania muzyki  i za 3 tys... Prędzej, zdecydowanie za 13k PLN, albo jeszcze zweryfikować do czego to ma być i gdzie grać. Bo jak tylko  koncerty z tv jako łupanka to  maks 5.1 ale też z 6k trzeba dać.

Weź pod uwagę, że używane KD mają stare kodeki, więc jakie 7.1 , albo jakie 3 tys. PLN?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...