Skocz do zawartości

Bowers & Wilkins 702 S2 jakie kable ?


Recommended Posts

No dobra , by rozgrzewka nie poszła na marne. Ostatnio wyczytałem na ASR , że urządzenie z dołączonym kablem USB z wtyczką C , przenosi mniej zniekształceń niż kabel USB z wtyczką mini B ! Normalnie ziomale pomyślałem . Wreszcie cywilizacja dotarła na ASR ! A , że ASR zawsze ma rację nabyłem to ustrojstwo :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

W jakim budżecie się poruszamy i konfekcja lub na metry szukamy?

Warto wypożyczyć kilka kabli do domu i przetestować je w tym samym czasie, a z tańszych kabli głośnikowych np:

https://www.tophifi.pl/przewody/przewody-glosnikowe/real-cable-cbv130016-kabel-glosnikowy.html

https://www.tophifi.pl/przewody/przewody-glosnikowe/tdc-300-f-kabel-glosnikowy.html

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet powiedzmy do 2500-3000zł. Z chęcią wydam mniej.  Banany wygodne w użytkowaniu i dobrze kabel wygląda. Zastanawiam się jednak czy warto dopłacać do bananów czy w tej cenie nie lepiej wziąć lepszy kabel? Jakie jest Wasze zdanie?

 

Długość najlepiej 2x 3m ale może 2x 2.5 też dam radę podłączyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, nixon napisał:

Banany fajne pod względem użytkowania. Ładniej wyglądają i może też lepiej zabezpieczają kabel przed jakimś utlenianiem. Mimo wszystko blisko 1300zł za banany to trochę sporo.

Ja pierd... 1300 zł za same gołe druty

Supra PLY 3.4 , dobrej klasy drut po 60-70 zł za metr

Drut który ma pomierzone wartości a nie opowieści sprzedawców dla naiwnych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nixon napisał:

W Top Hifi polecają Audioquest Rocket 44. Za sam kabel 2x 3m zapłaciłbym 1740zł. Z bananami kabel od producenta w tej długości to już koszt 2999zł.

Zależy jakie banany AQ.

Możesz sam sobie kupić banany SureGrip 300 (te sensowne sonicznie) i ładnie zaprawić na przewód. 

https://audiopolis.pl/audioquest-suregrip-300-wtyk-bananowy-bfa.html

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Fafniak napisał:

Supra PLY 3.4 , dobrej klasy drut po 60-70 zł za metr

Drut który ma pomierzone wartości a nie opowieści sprzedawców dla naiwnych

U mnie w systemie, Supra jako głośnikowy się nie sprawdziła, a miałem model Classic 4.0 i dawało to efekt dość krzykliwy. Na pewno jest to granie bardzo czyste, choć moim zdaniem do ciemniejszych systemów. Rotel dodawał od siebie i zrobiło się strasznie niemiło. Wróciłem do miedzi bez cynowania i jest ok, a u kolegi Supra śmiga, aż miło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Fafniak napisał:

:D to przeczytaj opinie o rocket 44 ;) (jeżeli wchodzimy już na ten poziom abstrakcji ;) )

Marcin wcale nie napisałem, że nie może być gorzej. Ja wyraziłem zdanie o kablu Supra w moim aktualnym systemie. W poprzednim było znacznie lepiej. Kwestia reszty toru: wzmacniacz, kolumny i źródło.

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...