Skocz do zawartości

Triangle Antal 40th Anniversary - opinie


Kowale

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.

Chciałby zapytać szanowne grono doświadczonych kolegów, czy mieliście może okazję słuchać kolumn Triangle Antal 40th Anniversary?

Jestem ciekawy, jak Waszym zdaniem brzmią w porównaniu do poprzedniej wersji Triangle Antal EZ? 

Jestem w trakcie poszukiwania kolumn do mojego Roksan K3 i ostatnio miałem okazję posłuchać Triangle Antal 40th Anniversary oraz Focal Aria 926 (odsłuch na Roksan K3 oczywiście).

Moim skromnym zdaniem na plus dla Triangle:

- lepiej odwzorowane wokale

- bardziej naturalnie brzmiące instrumenty typu trąbka, saksofon 

- spokojniejsza góra

Focale 926 w mojej ocenie też bardzo dobrze grały, jednak mam obawy, czy to nie jest tylko chwilowe zauroczenie i po dłuższym czasie będą lekko męczące na górze. 

Będę wdzięczny za Wasze opinie i ewentualne sugestie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut nie dało Ci żadnego obrazu. Nic. Aczkolwiek już po takim odsłuchu wiesz że pewne kolumny nie są dla Ciebie.

Jeśli w 15 minutowym odsłuchu coś Cie drażni to szukasz innych. Ale jesli kolumny odbierasz nijako, to już nie do końca jest dobry odbiór. Tak samo jesli Ci się pdoobają. Tak krótki odsłuch może być zakłamany dośc znacznie.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antale w obu wersjach grają naturalnie. Po zmianach w wersji 40th, dźwięk jest bardziej wysublimowany, instrumenty są jeszcze bardziej rzeczywiście odtwarzane, zakres niskich tonów poszedł trochę bardziej w dół.

Dnia 21.02.2022 o 07:52, Kowale napisał:

Co do odsłuchu w domowych warunkach to myślę, że zwłaszcza z Triangle Anal 40th to może być kłopot. 

W sprawie wypożyczenia do przetestowania nie ma problemu, zapraszam na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...