Skocz do zawartości

Tidal w smartfonie z androidem - nie ktore utwory lub cale albumy nie odtwarzaja sie w jakosci Master


Recommended Posts

Zauwazylem ze nie ktore utwory lub cale albumy nie odtwarzaja sie na w aplikacji Tidal w smartfonie tylko wtedy gdy mam ustawina jakosc Master gdy ustawie HiFi wszystko dziala. Wydaje sie to dziwne, skoro mam pakiet HiFi plus i pozostale utwory w jakosci Master dzialaja. ( pakiet Hifi plus posiadam od tygodnia wczesniej mialem pakiet Hfi wiec tego prblemu nie bylo )

Odinstalowalem ape, zainstalowalem ponownie niesty nie pomoglo.

Wie ktos o co chodzi?
Z gory dziekuje

Edytowano przez coyote
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • coyote changed the title to Tidal w smartfonie z androidem - nie ktore utwory lub cale albumy nie odtwarzaja sie w jakosci Master

No wlasnie, hmm...

Pisalem o pomoc do Tidal Support i dostalem standardowa odpowiedz o wylogowaniu sie oraz ponownym zalogowaniu lub zainstalowaniu ponownie aplikacji, cu juz probowalem wczesniej jako pierwsze bez skutku. Jednej rzeczy ktorej jeszcze nie probowalem to reset routera, chciaz watpie ze to moze pomoc poniewaz w pracy na wifi mam ten sam problem .
Zrobie reset routera dzis po pracy, zobaczymy  ale nie licze ze to cos da.

Nie wiem co robic w tym przypadku dalej.

W laptopie dobrze dziala wszystko rowniez streaming do amplitunera dziala w jakosci master tylko w telefonie i to na dodatek w LG V40 nie kazdy utwor lub album w tej jakosci da sie odtworzyc co jest irytujace jak dla mnie.

Moze macie jeszcze jakies pomysly ?

z gory dziekuje...

 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim-nie ma sensu cytować go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na smartfonie w tidal w ustawieniach takiego ustawienia - inteligentne odtwarzanie (wyłącz).
wiadomo ze w jakosci mam ustawione ze po wifi jakosc Master w tym wlasnie problem ze na takim ustawieniu gdy chce wlaczyc utwor nic sie nie da wlaczyc a po zmianie na jakosc HiFi utwory wlanczaja sie normalnie. Nie dzieje sie tak z kazdym utworem lub albumem ale tak czy siak jest to irytujace.

 

 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim-nie ma sensu cytować go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lpomis napisał:

U mnie tak to wygląda. Z tym, że korzystam z iOS.

tidal.png

Ja takiej opcji nie mam w lg v40,

Nie sądzę żeby to był problem z Wi-Fi bo te akurat mam bardziej dobre i nigdy mnie nie zawiodło. Porostu niektóre utwory, albumy nie odtwarzają się w jakości Master a inne tak. W Hifi wszystko działa, wszystko już próbowałem łącznie z resetem rutera.

 

Nie wiem co robić, dziś napiszę ponownie do Tidal support.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

22 godziny temu, slaw0001 napisał:

Tak, ja mam Master i u mnie wszystko ok. Działa bez zarzutu.

 

 

Screenshot_2022-02-22-09-31-50-85_04e03425392fc155c003bf4da0c67f74.jpg

 

15 godzin temu, lpomis napisał:

U mnie tak to wygląda. Z tym, że korzystam z iOS.

tidal.png

 

11 godzin temu, marcinmarcin napisał:

Dla zasady możesz ich męczyć, ale Master nawet albo szczególnie na Hifi nie jest wart zachodu IMHO

W telefonie ktory posiadam LG v40 jest wbudowany DAC oprocz  tego podlanczam go jeszcze przez AudioQuest DragonFly no i wiadomo w miare dobre sluchawki, dlatego zalezy mi zeby w telofonie rowniez mozna bylo odtwarzac w jakosci Master. W moim stereo jakosc master dziala jak nalezy ale nie slucham muzyki wylacznie przez glosniki.

Co do jakosci czy MQA jest lepsza od HiFi to juz inny temat zupelnia oraz kwestia dodatkowych oplat 😉 

 

Wczoraj mialem z leksza zmarnowany wieczor,
poniewaz zainstalowalem Tidal na innym telefonie i okazalo sie ze na nim wszystko dziala jak powinno.
Wiec postanowilem zrobic restet do ustawien fabrycznym na moim Lg v40,
bardzo sie zirytowalem delikatnie mowiac jak okazlo sie ze problem nie zniknal i zostalo mi juz tylko zabrac sie za ponowne instalowanie moich aplikacji oraz logowanie sie do nich i przywracanie ustawien itp. (  zajmuje to sporo cennego czasu )

Nie wiem juz o co chodzi... za bardzo brak opcji w tym temacie wiecej.
Czy macie jeszcze jakies pomysly? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wlasnie taki zamiar popytac na forum LG, chyba sprawdze tez ta apke USB audio player tylko jak rozumie wtedy tylko przez wejscie usb mozna sluchac muzyke? I czy jest jakas wersja trial zeby sprawdzic ?

 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim-nie ma sensu cytować go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wracajac do tematu,

na ten moment sytuacja wyglada tak ze od dwoch tygdoni korzystam z USB Audio Player Pro w smartfonie z dodatkiem MQA oraz DragonFly i jestem w szoku, Tidal dziala perfect albumy zapiasane w smartfonie w jakosci Flac/HiRes rowniez. Ta aplikacja jest warta tych pieniedzy, jak dla mnie jedna z lepszych o ile nie najlepsza ktora do tej pory znalem. 

Po zalogowaniu sie w niej do Tidala dostalem kolejna wiadomosc od Tidal support ze najlepszym rozwiazaniem mojego problemu jest wlasnie korzystanie z UAPP 😉 na ten moment oraz jak sie okazalo znaja taki problem w niektorych modelach LG i pracuje nad tym.

Wczoraj zainstalowalem na laptopie z ciekawosci bluestacks emulator oraz pobralem UAPP zeby sprawdzic jak bedzie brzmial Tidal w ten sposob po USB z DragonFly ale jeszcze tego nie sprawdzilem. 

Czy macie w tym przypadku jakies doswiadczenie? 

pozdrawiam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...