Skocz do zawartości

ACHTUNG PUTIN


Recommended Posts

22 minuty temu, Dzik napisał:

Nieśmiało liczę, że ta sytuacja będzie też strzałem w twarz dla polskiej polityki. Skończy się romans Orbanem, Le Pen, „wstawanie z kolan” i stawianie EU jako wroga. Widać jak na dłoni, co znaczy samotność w starciu z Rosją.

To jeszcze dodaj romans Niemiec i Francji z Rosją. IDodaj jeszcze Włochów i sprzeciw wobec zakazu sprzedaży towarów luksusowych oeaz  od lat durną i naiwną politykę zachodniej Europy wobec każdego istotnego zagrożenia. Nie bronię PiS, ale durni i zwykłych zdrajców, sprzedawczyków na zachodzie w elytach europejskich nie brakuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcinmarcin napisał:

Nie bronię PiS, ale durni i zwykłych zdrajców, sprzedawczyków na zachodzie w elytach europejskich nie brakuje.

Tak było, jest i będzie, dlatego Polska musi budować w UE wspólnotę interesów. Gdybyśmy się całkowicie nie zmarginalizowali, to nasz głos w obliczu tej sytuacji też miałby inne znaczenie i moglibyśmy lepiej pomóc Ukrainie. Takich durni jak Ziobro trzeba się pozbyć z polskiej polityki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PaVson napisał:

Jednak to jest bardzo smutna informacja Czerwoni wystrzelili z terenu Białorusi w kierunku Ukrainy Iskandery

Za 15 minut wszystkie sankcje jakimi objęta jest Rosja powinny być przeniesione na Białoruś. 

zamknięta przestrzeń powietrzna , odcięcie od kasy , wykluczenie polityczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, elektron6 napisał:

Niech wywiozą Putina na taczce w siną dal na Syberię najlepiej do jakiego gułagu.

Jestem za. Mało tego , gościu może mieć pecha , bo chodzą słuchy , ze Chiny zacierają ręce , licząc że zachód osłabi na tyle Rosję, by oni mogli zająć Syberię. Może tak być , że nie dość że trafi do gułagu to jeszcze chińskiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2022 o 19:45, no_i_fajnie napisał:

Oczywiście pełna zgoda, dla mnie zdecydowana większość ludzi jest nieudolna umysłowo, bez żadnej polityki, tak po prostu idioci.

O to to. W sedno. Sami zablokowali stacje a później sraja w domowym zaciszu, że paliwa już nie ma po czym biorą kanistry i szukają dalej wypalając to, co udało im się zatankowac 😄 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Artur Charicki napisał:

Sami zablokowali stacje a później sraja w domowym zaciszu, że paliwa już nie ma po czym biorą kanistry i szukają dalej wypalając to, co udało im się zatankowac

Już się chyba uspokoiło. Tankowałem wczoraj wieczorem / BP , bo na Orlen mam zdiagnozowaną alergię :) / , i nie było praktycznie nikogo. A tak przy okazji paliwo w Łodzi 5,86 zł/l.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...