Skocz do zawartości

ACHTUNG PUTIN


Recommended Posts

Nikt się nigdy nie śmiał z zagrożenia ze strony Rosji – wyśmiewana była polityka z jednej strony machania szabelką, a z drugiej skłócania nas ze wszystkimi. Do czego prowadzą fochy i wywracanie stołów, znane też pod hasłem „wstawanie z kolan”, widzimy na przykładzie Turowa. „Nie zapłacimy ani złotówki”, „ani kroku w tył”, a efekty są, jakie są. Na dodatek partia, która tak na złość wszystkim piłuje gałąź, na której siedzi, romansuje z dogadanym z Putinem Orbanem i prorosyjskimi stronnictwami. No ale nie, przypomnijmy, że śmiano się z Lecha Kaczyńskiego… Brak słów.
 

Mądrą politykę prowadzi się na zasadzie wspólnych interesów. Szlachetnymi przemowami nikt się nie przejmuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sonique napisał:

A propos, o polityce, my Polacy, też powinniśmy nauczyć się rozmawiać bez zbędnych emocji. W żadnym innym kraju nie widziałem aby te tematy podnosiły komuś ciśnienie tak bardzo jak u nas.

Owszem, tyle że powinniśmy też nauczyć się rozmawiać rozsądnie i merytorycznie a nie na zasadzie "dosrania", ale o to będzie bardzo trudno.

W Warszawie ludzie już chodzą i jeżdżą od bankomatu do bankomatu, w niektórych brakuje kasy.

To miłe że politycy zaczeli zmieniać postrzeganie putina. Szkoda że tak późno i szkoda że nadal nie sa zjednoczeni :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Dzik napisał:

Acha. Na swoją obronę mogę powiedzieć tylko tyle, że podczas wichur nie zerwało mi dachu, więc mam czas myśleć o tym, że zaatakowano naszego sąsiada i ludziom takim jak my wali się życie.

Kolega z pracy, Ukrainiec, zamierza zabrać rodzinę do Holandii. Oby jak najszybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, pirlo81 napisał:

Szanowna @Redakcja AUDIOoraz osoby odpowedzialne za te Forum,

apeluję po raz ostatni! Już nie tylko do Waszych rozsadków ale też do Waszych sumień!

Usuńcie ten szkodliwy temat! 

 

Jeśli ten temat będzie nadal otwarty, to w ramach protesu zamykam swoje konto na tym Forum i namawiam innych to wykonania takiego samego gestu! 

Dobry jestes. Jestem za, żebyś w ramach protestu zamknął konto, ale innych nie namawiaj :)
Temat, jak temat, nikt tu wg mnie nic złego nie napisał, a nawet, jak napisze, to nie będzie ani lepiej, ani gorzej, co Ci przeszkadza?

Edytowano przez no_i_fajnie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gienas napisał:

Łomatkobosko i tu też panika???

Generalnie nikt tu nie panikuje, ale nie da się ukryć, że temat "wchodzi na banię" i jak obserwuję moich znajomych, to nie jestem w tym odosobniony. Mam potrzebę na taką ekspresję i na siłę nie będe udawał, że nic sie nie stało. Jednocześnie zapewniam, że nie zamierzać stać w kolekach ani po paliwo ani do bankomatu ani po papier toaletowy. 👍

18 minut temu, pirlo81 napisał:

Już nie tylko do Waszych rozsadków ale też do Waszych sumień!

Sory kolego, ale o co chodzi z tymi sumeniami i co tu takiego się dzieje w tym, że trzeba go zamykać? Są inne i zdecydowanie bardziej "krwawe", także tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz @Fafniak, ty się domagałeś zamknięcia tamtych wątków, a teraz ktoś chce zamknąć twój, chociaż uznałeś sprawę za ważną. Do tego właśnie prowadzi mentalność cenzury – raz zamykają kogoś, z kim się nie zgadzasz, a jutro ciebie.

Wracając do tematu. Wyobraźcie sobie, że to u nas coś złego się dzieje, a na forach internetowych u sąsiadów zamykają wątki, bo gadanie o Polakach może prowadzić do sporów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, gienas napisał:

Mnie, żeby była jasność, nie chodzi o zamykanie czy nieinteresowanie się działaniami "za płotem". Chodzi mi o to że pisanie o tej wojnie i nakręcanie paniki, przy poziomie inteligencji "wyborców" PiS powoduje to co dzieje się na stacjach paliw, bankomatach, sklepach.

Nie wiem, dlaczego wyboców jest w cudzysłowie. Poza tym, nikt tu nie nakręca paniki, przynajmniej według mnie. Ze stacjami, bankomatami itd 100% racji, przez takich ludzi, plotki zamieniają się w fakty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, gienas napisał:

Mnie, żeby była jasność, nie chodzi o zamykanie czy nieinteresowanie się działaniami "za płotem". Chodzi mi o to że pisanie o tej wojnie i nakręcanie paniki, przy poziomie inteligencji "wyborców" PiS powoduje to co dzieje się na stacjach paliw, bankomatach, sklepach.

Jestem nastawiony anty do PiS, ale nie sądzę, aby tylko wyborcy tej partii panikowali.

Idąc tym tokiem rozumowania, to nie da się o żadnych poważnych problemach o skali krajowej czy międzynarodowej rozmawiać. Zresztą na tej samej zasadzie można domagać się cenzurowania książek typu „Czerwony Smok” czy „Milczenie Owiec”, bo jeszcze kolejny Kajetan Poznański poczuje się zainspirowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, misiek x napisał:

Ludzie przestańcie pier..... Sam uwazam pis za najbardziej szkodliwy,kłamliwy itd itp. ale to nie ma znaczenia czy wyborca pis czy czego innego. W Holandii raczej pod stacjami benzynowymi nie stali ich wyborcy , to jest strach i panika , takie ludzkie odruchy i zachowania bez znaczenia na kogo ci ludzie głosowali. 

Oczywiście pełna zgoda, dla mnie zdecydowana większość ludzi jest nieudolna umysłowo, bez żadnej polityki, tak po prostu idioci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wing0 napisał:

Wliczasz w to swoich najbliższych, przyjaciół, kolegów, skoro większość? 

Oczywiście! Na szczęście tych, których wymieniłeś, uważam za ogarniętych. Na szczęście nie mam problemu, żeby powiedzieć, komuś, co sam myślę, no i posłuchać, co on myśli. Chodzi o to, żeby można powiedzieć komuś, że się z nim nie zgadzam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to strach przed podwyżkami paliwa a że majętni jesteśmy na pokaz to wyszło jak wyszło ...plus zapewne grupa cwaniaków co to myślała że zaraz na wojnie zarobi i sprzeda za kilka dni literek po te 20 zł ;) Cóż jak ludziska usłyszeli że Rosja wstrzyma dostawy ropy czy też że będzie droższa x razy to się rzucili...a do tego jeden z drugim prywaciarz stacji zrobił cenę po 10 zł/litr w jeden dzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...