Skocz do zawartości

Jaki amplituner/wzmacniacz do warsztatu


PanSuchar

Recommended Posts

Witam wszystkich,
Zorganizowałem sobie ostatnio amatorski warsztat w garażu, ale czym byłoby majsterkowanie i posiadówki ze znajomymi przy piwku bez muzyki? Wyciągnąłem z czeluści szpargałowych 2 'kolumny' samoróbki Boschmann złożone z zestawu głośnikowego (głośnik basowy + średniotonowy + tweeter + zwrotnica). Moc pojedynczej kolumny to 100W RMS, impedancja 4Ohm. Zdaję sobie sprawę że wprawionych audiofili przyprawiam o niestrawność tym zestawem ale postanowiłem to jakoś zasilić. Chciałbym zakupić jakiś wzmacniacz/amplituner z tunerem radiowym i jeśli udałoby się żeby miał jeszcze wejście usb/kartę sd na mp3 byłby miód. Prosiłbym o jakieś sugestie co do wyboru. Budżet mocno popularny: 200-300zł. Jeśli ciężko byłoby w tym budżecie znaleźć coś z tunerem oraz usb mam jeszcze zmontowane radio samochodowe z tymi funkcjami zasilane zasilaczem, więc można byłoby to spiąć wejściem liniowym do amplitunera/wzmacniacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...