Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rupert

Czy warto teraz kupować DVD z HDMI?

Recommended Posts

Nie jest to zbyt wielkie ryzyko, tym bardziej, że zdecydowana większość nowych odtwarzaczy DVD posiada takie wyjście.

Napiszę tak! A w czym przeszkadza posiadanie wyjścia HDMI ? Posiadam odtwarzacz z taki wyjściem i telewizor CRT, sygnał przesyłam SCART-em. Nawet DivX wygląda dobrze. Jestem przekonany, że obraz byłby lepszy na LCD lub PDP za pośrednictwem HDMI, i przychodzi moment , kiedy wyłączasz odtwarzacz i oglądasz swoje ulubione "Fakty" lub inne "Wiadomości" i nie jesteś posiadaczem dekodera "N". Porażka! Ja osobiście z premedytacją nie kupiłem jednego z "płaszczków". Dopóki w Polsce nie będzie cyfrowej telewizji z prawdziwego zdarzenia, dopóty, kupowanie tego typu wynalazków będzie mijać się z celem. Kupować odtwarzacz z HDMI jak najbardziej, w niczym to nie przeszkadza, na tylnej ściance jest pełno wyjść, które w większości i tak nigdy nie będą użyte! Powodzenia!

Nie zgodzę się, telewizja, nawet taka z anteny naziemnej, wygląda na moim LCD bardzo przyzwoicie, mam co prawda nie za duży (LCD - żeby nie było wątpliwości icon_smile.gif ), bo 26", ale jest lepiej niż na poprzenim CRT. W nowych płaskich TV jest mnóstwo elektroniki, która zajmuje się "poprawianiem" sygnału i to naprawdę da się oglądać.
Ale wracając do pytania, bo jest offtop, HDMI ma teraz większość DVD i "od przybytku..." icon_wink.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować