Skocz do zawartości

stereo


tomi

Recommended Posts

Cytat

klipswicz czy jakos tak to nie jest cena za 1 glosnik ? poczytaj lepiej.


To jest cena za szutkę ale kolega szuka zestawu wzmak + kolumny za 2500 więc chyba 1400 na glosniki to nie jest za duzo

co do tego sklepu dvdsystem to mysle ze lepiej byloby je samemu odebrac albo przynajmniej najpierw potwierdzic cene telefonicznie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

To może być dobre połączenie, ale nie gwarantuję. Pioneer jest dość specyficzny i nie każdemu będzie pasował, ja raczej polecałbym Camridge Audio Azur 340 (dobry, bez podbarwien), NADa C315 (ciepły, wrecz relaksacyjny), albo Marantza PM5003 (cos miedzy dwoma pierwszymi), ale jesli to koniecznie musi byc Pioneer to przynajmniej model 307
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wróć do tych B3 to jest myślę całkiem udana konstrukcja, a jeśli nie one to może JBL ES30, albo Magnat Quantum 603 czy Canton GLE430. Posortowałem je od najlepszej (do tego typu muzyki) do najgorszej (nie złej tylko najsłabszej z pośród podanych) i pamiętaj o kablach. Może to nie są jakieś audiofilskie onstrukcje, ale to nie wieża z jednego kartonu, żeby podpinać to byle czym.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocny, dynamiczny, do hip hopu
jak wspominałem pokoik duży nie jest... nie wiem co wybrać mili panowie
a co to w ogóle za wzmacniacz RELOOP HA 210
chce mieć po prostu tanie kolumny dobrze grające z niezłym basem, ale też tak żeby reszta była ok, wydaje mi się że powinny miec konstrukcje bass-reflex budżet razem ze wzmakiem to MAX 2000 zł
dodam jeszcze że słucham rocku i rapu też oprócz hh icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak mam jeszcze przekonywać moim zdaniem taki charakter mają Klipsche, najlepsza rada to odsłuch. Nie wiem jak to wygląda u ciebie, ale może wybierz się do jakiegoś sklepu. Nie wiem czy masz u siebie jakiś (nie mogę nic znaleźć). Jeśli nie to zadzwoń nawet do MM w Toruniu czy w Gorzowie Wlkp i tam zapytaj czy maja Klipsch B3 i np. te JBL pojedź, wybierz coś i kup. Mam nadzieję, że to ta Piła, o której myślę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Kwestia dość istotna co kto rozumie przez "potrzebuje duzo basu" ...?


Myślę, że koledze chodzi o naprawdę mocny bas. Sorry tomi jeśli poczujesz urażony, ale porównując dźwięk głośników komputerowych i monitorów (dobrych dla audiofila zrównoważonych itd.) może się okazać, że dla tomiego to będzie za mało. Dlatego proponuje Klipscha i JBLa trochę innego granie, ale w obu przypadkach jest obficie z basem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że pisałem jeden post, a potem zaraz drugi przez przypadek spojrzałem na twój profil i tak wyszło

tomi
Zapytaj w MM może dostaniesz jeszcze JBL E50 to jest model z poprzedniej serii przed ES, ale to są monitorki z basowcem 20cm, więc bas będzie mocniejszy niż z L830 (chociaż jego kontrola może a nawet na pewno bedzie gorsza)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...