Skocz do zawartości

stereo


tomi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Tak naprawdę to moc to jest tylko parametr potrzebny do uzyskania maksymalnej efektywności w tym przypadku 93,5dB (normalenie monitor 90db albo <90dB, co 3dB głośność się podwaja) i tak naprawde wzmacniacz może być mocniejszy niż moc głośnika, ale w tym przypadku lepiej, żeby moc wzmacniacz była taka jak kolumn, albo niższa ze względu na wysoką efektywność. Nie potrzeba ci tak wysokiej głośności w pokoju, a będziesz miał większą użyteczną skalę głośności na potencjometrze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie robi większej różnicy możesz podpiąć kolumny 20W pod wzmacniacz 200W i nic się nie stanie póki nie przekręcisz pokrętła od głośności na max w prawo, każdy wzmacniacz generuje moc taką jak ty chcesz to tak jak w samochodzie więcej obrotów (gazu) większa moc, aż do maksymalnej, więc nawet jak kupisz trochę zbyt mocny to nie będzie problemu. Szukaj czegoś do ok 90W
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też na to patrzyłem ale z kolei chiński... jakoś mnie to tak średnio przekonuje, harman to ponoć znana i porządna firma nie wiem czy pchać się w coś mało znanego .. zastanawiam się nad tym wzmakiem co ty mi podales w linku
co bedzie lepiej gralo harman pm645 czy reloop 210 z klipschami b3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harman to firma amerykańska z wieloletnim doświadczeniem, zrzesza dzisiaj bardzo wiele firm np. Harman/Kardon, JBL, Infinity, Mark Levinson czy z bardziej profesjonalnego sprzętu DigiTech (konstrukcje Midi, efekty, sam używam efektu gitarowego DigiTech RP350), a Reloop głównie zajmuje się sprzętem DJ i w tej strefie jest bardzo ceniony.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecicie mi jeszcze jakiś wzmacniacz lepszy do 500 zł ?
bardzo ładnie proszę icon_smile.gif

ostanie pytanie co zagra lepiej
Yamaha Pianocraft E810
czy ten zestaw klipsch + hk Edytowano przez RoRo
Bardzo proszę używać opcji "EDYTUJ" zamiast dodawać kolejny post jeden pod drugim...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam przyszło, podłączyłem panowie powiem jedno
ALE ****A DAJE
no to tyle sprzęcior za***isty bas niszczy i generalnie za***iscie. Nagralem plyte w mp3 i porownalem z audio cd, nie ma porównania icon_biggrin.gif
nakrece jaki filmik to wrzuce icon_biggrin.gif:D:D
dzieki wszystkim za pomoc bez was bym nie mial tego co mam teraz !!
szczególne podziękowania dla PACIO !! dzieki stary
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...