Skocz do zawartości

jakie kolumny wybrać do ok 7000 zł


dali pberon 5

Recommended Posts

To są propozycję które dostałeś od nas w innym wątku.

Założyłeś nowy temat.

A co między czasie odsłuchałeś?

Chce dla Ciebie dobrze. Zakładając taki watek dołożysz kolejne propozycję. Każdy będzie wstawał swoje. A wybór jest Twój.

Możesz iśc na odsłuch i powiedzieć  co Ci się podobało a co nie i dlaczego. I Tobie i nam będzie łatwiej.

Piotr

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dali pberon 5 napisał:

czy ja napisalem że są  najlepsze

W wolnej chwili postaram się znaleźć ten wpis 🤪

 

4 minuty temu, dali pberon 5 napisał:

ty człowieku jakiś dziwny jesteś wszędzie się udzielasz a wiedza kuleje chyba

Nie chce mi się nawet tego komentować. Ale patrząc na poziom Twoich wypowiedzi, można wyciągnąć wnioski, że mam do czynienia z internetowym bohaterem, który w prawdziwym świecie nie bardzo ma czym zabłysnąć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś zastrzeżenia do wysokich tonów , ale można to zniwelować podobno wzmocnieniem.napewno nie 60W 😏 . Ale i tak są najlepszymi jakie miałeś .

Tu raczej nikt nie ma zastrzeżeń że szukasz czegoś innego ale trzeba uważać co się pisze bo internet raczej nie zapomina .Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.03.2022 o 19:32, dali pberon 5 napisał:

😀AUDIO PCHYSIC  5, Focal Aria 906 ,BOWERS & WILKINS 706 S2 ??a może cos innego w podobnej cenie do Cambridge CXA 81 pokój ok 25 m będe wdzięczny😀

 

Jak masz blisko to umów się z @seba3002, u niego odsłuchasz bardzo fajne monitory ATC SCM7.  Zapewne do 25m2 byłby za małe ale do 7k można już kupić większą wersję SCM11. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchałem je ostatnio na prawdę spoko ale tu trzeba wzmaka z naprawde dużą mocą one mają chyba impedancję z tego co pamiętam 84db

 

23 minuty temu, seba3002 napisał:

A tutaj gwoli przypomnienia, zachwyty kolegi Pberona (może powinno być P Baron🙄) nad emitami m20. Proszę zwrócić uwagę na końcowe akapity, w których kolega podkreśla, że gdyby nie wysokie tony, byłyby to jedne z lepszych kolumn w historii 🙂.

 

i dalej tak uważam jeśli by miały więcej góry oczywiście żeby tak było,poza tym poczytam fachową prasę koniec tematu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, soberowy napisał:

Z tego co widzę przegląda dział z testami Krafta 🙂

30 minut temu, seba3002 napisał:

A tutaj gwoli przypomnienia, zachwyty kolegi Pberona (może powinno być P Baron🙄) nad emitami m20. Proszę zwrócić uwagę na końcowe akapity, w których kolega podkreśla, że gdyby nie wysokie tony, byłyby to jedne z lepszych kolumn w historii 🙂.

 

i dalej tak uważam jeśli by miały więcej góry oczywiście żeby tak było,poza tym poczytam fachową prasę koniec tematu

czerpę z wielu źródel,dobra to nie ma sensu mam nadzieję że odezwie się ktoś na poziomie ,bo skoro pisze że chce zmienić kolumny to znaczy że nie do końca mi pasują

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...