Skocz do zawartości

Nowe amplitunery Yamahy


mene

Recommended Posts

Właśnie zauważyłem, że Yamaha będzie wkrótce sprzedawała nowe amplitunery, głównie interesuje mnie tani RXV361. Czy warto czekać czy brać coś z obecnych modeli, w sumie to ta nowa seria ma przede wszystkim nowe funkcje SCENE, ale może ktoś już to widział albo lepiej słuchał?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem/mi sie wydaje, japońskie firmy wymieniają ofertę aplitunerów przynajmniej raz do roku. W ten sposób, czekając na nowszy/lepszy (?) model możesz czekać naprawdę długo... Może z pełną świadomością kup swój wymarzony wzmacniacz już teraz i ciesz się z możliwości, które daje.
Za pół roku będzie co prawda już "stary", ale ten "nowy", co to go dopiero kupisz, gdy sie pojawi, za kolejny rok też będzie "stary".
I tak w koło Macieju... icon_razz.gif
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

wymarzony wzmacniacz już teraz i ciesz się z możliwości, które daje.  
Za pół roku będzie co prawda już "stary", ale ten "nowy", co to go dopiero kupisz, gdy sie pojawi, za kolejny rok też będzie "stary".  
I tak w koło Macieju...  :P  
Pozdrawiam



Szczytem marzeń to on nie jest, ale jak to mówią mierz siły icon_smile.gif

Chodzi mi o to, że w przeddzień wejścia nowych modeli nie zawsze opłaca się kupić stary, a już na pewno nie bez sprawdzenia nowego, bo różnice w cenie nie będą duże. A może zupełnie nie Yamaha, znacie jakis dobry amplituner do 1200-1300zł?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...