Skocz do zawartości

Recommended Posts

9 godzin temu, Dedal75 napisał:

Jak w temacie ktos ma może możliwość i ochotę udostępnić VdH  Wind MK2  albo Equilibrium Cello głośnikowe na tygodniowy test ? Albo coś  z wyższych Wireworldow.

Pzdr 

W sprawie Cello spróbuj pogadać z Pawłem Balewskim z Audioneo. Mi nigdy nie robił problemów z wypożyczeniem.

https://www.audioneo.pl/pl/i/Kontakt/13

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dedal75 napisał:

Ps. A Ty masz cello , co możesz i nich powiedzieć ?

Wydaje mi się, że niczego nie podbijają ani nie redukują. Nie słyszę sybilantów. Odrobinę jaśniejsze niż Tellurium Q Black II i od wyższego modelu Eq. (Aurora). Znacznie jaśniejsze od Cardasa 101. Dźwięk klarowniejszy niż np. z Chorda Clearwaya, ale chyba o zbliżonej sygnaturze. Myślę, że to może być punkt odniesienia - Cello to taki "lepszy" Clearway. :)

Za mało kabli miałem u siebie, żeby powiedzieć więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, Dedal75 napisał:

Nikt na tydzień nie poratuje Cello? 😁

Nie mam innych kabli, więc swoich nie pożyczę, bo musiałbym zrezygnować ze słuchania. :)Zresztą są dość krótkie - 2 razy 2m.
Spróbuj dogadać się z Pawłem Balewskim np. co do obniżenia kaucji. Stali klienci w ogóle pożyczają od niego sprzęt bez kaucji. 2 razy 2.5m kosztuje katalogowo bodaj 1200 zł. 2 razy 3m - 1380. Może dasz radę wypożyczyć za połowę tej sumy. Paweł nie pobiera opłat za samo wypożyczenie - musisz tylko pokryć koszty transportu (realne, bez żadnego zawyżania). Napisz albo zadzwoń do niego, nie wierzę, żeby nie wyszedł naprzeciw prośbie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...