Skocz do zawartości

Odtwarzacz muzyki


slawek72

Recommended Posts

Witam klubowiczów, szukam jakiegoś w miarę przyzwoitego odtwarzacza muzyki  którego chciałbym podłączyć do ponad 20 letniego ampka Yamahy. Z racji tego że nie ma tam hdmi  to muszę to podłączyć przez kabel RCA. Myślałem o odtwarzaczu sieciowym ale jak spoglądam to większość z nich nie posiada wejścia USB a na tym mi zależy. No i nie wiem jakie urządzenie wybrać, odtwarzacz cd raczej nie bo z racji tego że urządzenie to jest zestaw do garażu/warsztatu to preferuje coś w stylu odtwarzacza sieciowego z możliwością odtwarzania muzyki z usb. Co do ceny to jak wspomniałem jest to zestaw budżetowy żeby coś grało w miarę przyzwoicie ale be ohów i ahów,  (zresztą już mam 2 inne zestawy w domu), myślałem o wydatku ok 500zł . Z góry dzięki za jakieś podpowiedzi co do konkretnego urządzenia , ewentualnie jakiegoś kierunku w którym najlepiej podążać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, zaglądałem wcześniej, zaglądałem, nikt nie odpowiadał to pomyślałem że nie ma odpowiedzi na mój problem a tu koledzy jak zwykle stanęli "na wysokości zadania" 😉 . ZA co ślicznie dziękuję, zdecydowałem się na ten Ieast M30 pro bo wydaję się doskonałym remedium na mój problem. S4home widzę że nawet na stronce u was jest, z racji tego że już kilka mniejszych zakupów u was robiłem to zaraz tam do Was myślę uderzę, a macie to obecnie na stanie , w sensie czy można od Was sobie to odebrać osobiście ? Jeszcze raz z góry dziękuję wszystkim za podpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...