Skocz do zawartości

COPLAND CSA 70


kaczadupa

Recommended Posts

8 godzin temu, kaczadupa napisał:

Potem są już tylko Accu, Gryfy i Levinsony. Wolałbym kupić domek nad jeziorem. 

Tia, chyba malutką działkę 😁

Jako laik w temacie, powiem tylko jedno. Strasznie mnie to wszystko dziwi. To, czyli wieczne kupowanie, testowanie, zmienianie sprzętów audio. Jeśli komuś to sprawia przyjemność, to spoko, fajnie, ale naprawdę nie szkoda Wam na to czasu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, J4Z napisał:

A poznawanie się z nowymi sprzętami to przygoda nie strata czasu! 😡

Zwłaszcza, gdy wokale są tak piękne jak w Coplandzie, za średnicę - czapki z głów, można się zatracić. Muzyka płynie ale nie jest to potężny wodospad jak z "supernaimem 3" czy trochę mniejszy jak z Cyrusem i9XR a spokojnie płynąca, przeźroczysta rzeka. Nie ma tej brutalnej siły wodospadu. 

Edytowano przez kaczadupa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, seba3002 napisał:

Czy na pewno 😏

Uwaga! 

Trochę złośliwości...

A czy codzienne przesiadywanie i skakanie po wszystkich forach audio włącznie z "fejsami" to nie taka sama strata czasu?  

Na tym proponuję zakończyć te niczego do tematu wątku nie wnoszące mądrości. Z góry dzięki.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, DiBatonio napisał:

Adam, ale  czy potrzebujesz wodospadu w twoim niewielkim pokoju?. Nie lepiej cieszyć się z muzyki płynącego strumyka?

Ma być przyjemnie wciągajaco, a nie walące się ściany od siły wodospadu. 😉

 

Tak i nie, jak zawsze Jacku. RHCP, RATM, Audioslave czy Ltj Bukem itp. jednak dla naim, zwłaszcza z ATC7 którym dobrze robi uderzenie na basie.

Seal, Birdy, Anette Akvik itp. oraz Jazz ładniej mi gra na Coplandzie.

Nie będzie euforii, gdy dokonam wyboru. A już z pewnością stwierdzenia, że wybrałem "najlepsze". 

Edytowano przez kaczadupa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, soberowy napisał:

@DiBatonio grasz na forum luźnego cwaniaczka, który wszystko wie i szydzi z innych. Został odkopany Święty GRAAL i Twoja karierę na tym forum szlag trafił. 

Hahahaha....

Kareierę?

Na tym forum? Naprawdę? 

Czy wy zawsze gdzie się pojawię musicie zaznaczyć swoją obecność  jak kundel, naszczać na kogoś jak na drzewko oznaczając swój teren?

Kolejny raz próbujecie zepsuć komuś wątek, tylko dlatego, że ja w nim piszę.

Może zacznijcie z Adamem  rozmawiać o Coplandzie?

Żałosne...

Adam sorry, sam widzisz.

Spadam, chyba nie pogadamy @kaczadupa

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcKrawczyk napisał:

tak jest , jak gra i nam się jeszcze podoba, to po co dolewać do choroby natręctw jeszcze gonitwę w audionirwanę...

mnie żona wyleczyła właśnie z kupna nowego streamera i cieszę się z zaoszczędzonych tysi, moja malina po aktualizacji śmiga jak się patrzy... 

To moze jakas impreze zorganizujesz za zaoszczedzone fundusze??? 😜

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DiBatonio napisał:

Adam, ile Ty masz w koncu opar kolumn? 😉

Może do każdej dobierz inny wzmacniacz i będziesz miał nirvanę na której Tobie zależy. 

Nr 1 są niepokonane na zawodowych ringach ATC sm7. Są jeszcze Dynie X14, już pokonane heh. A w planach piękne, delikatne dziewczę z Francji - JMR Lucia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stach_s, ok! ale po wielkim poście....

a tak serio,  to myślałem o dobrych rowerach dla starszego państwa...

ale jak @seba3002 i @lpomis zorganizują następne spotkanie to mogę przywieźć verdiego i gato, i poczekać na dokonanie linczu na moim zestawie, abym nie miał już tak dobrego o nim zdania ... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, kaczadupa napisał:

Nr 1 są niepokonane na zawodowych ringach ATC sm7. Są jeszcze Dynie X14, już pokonane heh. A w planach piękne, delikatne dziewczę z Francji - JMR Lucia. 

To Ty potrzebujesz 3 wzmacniaczy.

😉

No mówiłem, że dostałbym na łeb 😁

Ale kibicuje i może w końcu coś kupisz na stałe, tak na dłużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kaczadupa napisał:

Są "prawdziwsze" , tak ogólnie. 

Ciekawe. Bo jak czytałem ten wątek to też od razu zacząłem się zastanawiać, jak zabrzmiałyby ATC scm11 z Coplandem. I druga rzecz, która mnie nurtuje - czemu wciąż trzymasz Dynaudio? Zdaje się, że już ich nie lubisz? To chyba nie jest przejrzyste, napowietrzone granie z żywymi wokalami, którego szukasz? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...