Skocz do zawartości

COPLAND CSA 70


kaczadupa

Recommended Posts

Przecież napisałem, że osobiście wolę scm7 jak scm 11. Miałem jedne i drugie. Nie chcę w swoim pokoiku scm 11. A co lepsze? Zdania z pewnością będą podzielone i zależne od np. wielkości pokoju. 

Dynaudio mają dożywocie, lubię mieć fajne monitory w domu. Mam do nich sentyment. Spokojnie, i one czasem muszą u mnie pograć. 

Copland dla mnie ładniej gra z ATC 7 jak Dynaudio X14. Ale i w połączeniu z Dynaudio jest bardzo, bardzo przyjemnie. Kwestia gustu. Cieplej jest z Dyniami ale co zaskakujące basem nie leje, nie ciągnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne i bardzo ładnie wykonane i zadziwiająco nisko u nas wycenione. Chyba TOP zaspał bo do krajowej konkurencji brakuje 7kzł. Zerknąłem na ceny Cyrusa i9XR i Coplanda csa 70 w Anglii i oba kosztują praktycznie tyle samo. W przeliczeniu na zł wychodzi 16.800zl. A w Polsce za Coplanda mamy cenę 13kzl a Cyrusa 20kzl. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seba3002 @DiBatonio Panowie prosiłem o dyskusję nie na temat kanałami prywatnymi prowadzić. Proszę się dostosować i nie psuć atmosfery w tym temacie. Ostatnie ostrzeżenie na ogólnym ode mnie. Będę usuwał posty bez tłumaczenia. Jak będziecie nagminnie zaśmiecać wątki będzie urlopik od pisania. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie poszukiwań jest fajnie , ale jak już wydaje się nam że to to i trzeba zapłacić przychodzi myśl że może inne będzie lepsze itd. 😁 i tak to widzę @kaczadupa bo tak miałem . Ale różnimy się tym że tobie w większości gra a mnie raczej nic 😋

Nie wiem jak odnosic się do kolumn bo sc7 fajna średnica ogólnie ok ale nie dla mnie chyba , za to x14 to dla mnie porażka . Może wzmacniacz nie taki podpięty ale Ty różne podpinasz i nie wierzę że wszystkie trafione . 

Sluchalem ostatnio zestawów które na forum były opisywane  przez właścicieli tak 👌 ,a mi się nie podobało wogóle 🙃 , więc ciekaw jestem jak odbierał bym  Twoje graty naturalnie u Ciebie 🤔

Ale czytam Twoje relacje z zainteresowaniem  i nic przeciwko nie mam 😊 . Pzdr

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam dylemat, bo trafił się piec, który im dłużej u mnie gra tym bardziej wydaje się piecem bez wad i silnie zaznaczonych swoich klimatów. Zawsze po takim czasie grania (posłuchania wielu gatunków muzy) już mi coś w piecach nie pasowało a ten skubaniec gra a ja słucham a on gra a ja go jeszcze nie pakuję... 

Całkowite przeciwieństwo Naima, tu od razu wiemy, gdzie będzie super a gdzie będzie tak sobie. I Naim nadal nie wyjęty z paczki leży, pewnie obrażony na maksa.... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie i im więcej piecyków słucham tym bardziej coś mi powinno nie pasować, brakować czy denerwować. A Copland się zaparł i nie chce skapitulować. Od początku nic w jego graniu nie irytowało,  otwarty a nie nachalny na górnej średnicy, nasycony ale nie podgrzany,  ani wolny ani narwany. Tak go odbieram. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lpomis napisał:

Oczywiście, że biorę kabelek. Poszczuję nim Adasia jak tylko będzie śmiał mieć odmienne zdanie.

Okej, w końcu gość w dom, Bóg w dom.

Niech Ci będzie ale podłączymy go na samym końcu, jak już padniemy od audiofilskiej orgietki nr 5? Oj, będzie dzisiaj burzliwie więc zjedz solidny obiad :

Zależy mi na tym aby Copland był cały czas pod prądem, żeby stało się zadość wszystkim audiofilskim przesądom, które wypracowali pierwsi audiofile. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kaczadupa napisał:

Okej, w końcu gość w dom, Bóg w dom.

Niech Ci będzie ale podłączymy go na samym końcu, jak już padniemy od audiofilskiej orgietki nr 5? Oj, będzie dzisiaj burzliwie więc zjedz solidny obiad :

Zależy mi na tym aby Copland był cały czas pod prądem, żeby stało się zadość wszystkim audiofilskim przesądom, które wypracowali pierwsi audiofile. 

Adam, czyżby? 

Nie wierzę,  ale czy mogę wiedzieć jaki to ma być kabel do tego Coplanda?

Tylko jak usłyszysz różnice, to nie wmawiaj sobie, że to jakaś sugestia, bo ta nie ma takiej wiedzy w którą stronę coś się zadzieje z dźwiękiem. 

😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...