Skocz do zawartości

iFi Zen One Signature - przetestuj i wygraj!


iFi Audio

Recommended Posts

21 godzin temu, J4Z napisał:

A to że facet tam pracuje to nie może wziąć udziału w zabawie? BTW źle oznaczyliście. @S4Home

Konkurs jest dostępny tylko dla forumowiczów, nie dla kont prywatnych. Nie ma problemu, żeby zrobił to z prywatnego konta :) 

 

W poniedziałek wychodzi paczka do no_i_fajnie, zabawa się zaczyna!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.04.2022 o 11:41, iFi Audio napisał:

@S4Home sio do naszej dystrybucji :P Nie zabieraj chłopakom zabawek :)

nie mogę przetestować , serio?

Dnia 8.04.2022 o 11:41, iFi Audio napisał:

No, chyba, że zapomniałeś się przelogować...

nie posiadam tu prywatnego, innego konta. Mam nadzieje że redakcja sprawdza to regularnie czy inne branże też nie.

Dnia 8.04.2022 o 13:55, J4Z napisał:

A to że facet tam pracuje to nie może wziąć udziału w zabawie? BTW źle oznaczyliście. @S4Home

No własnie , chciałem sprawdzić jak inni. Mam porównanie do innych urzadzeń.

Dnia 9.04.2022 o 11:55, iFi Audio napisał:

Konkurs jest dostępny tylko dla forumowiczów, nie dla kont prywatnych. Nie ma problemu, żeby zrobił to z prywatnego konta :) 

Tu chyba wkradł się jakiś błąd.

Jestem forumowiczem. To nie konto prywatne :P

nie można mieć multi kont na forum.

No szkoda.

Pozdrawiam i powodzenia

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@S4Home skoro inni uczestnicy nie mają z tym problemu, to okej. Wpisuję Cię na listę na miejscu 12.

 

Lista uczestników Tour iFi Zen One Signature:

1. no_i_fajnie
2. FromBorg
3. Seba3002
4. lpomis
5. tomek4446
6. kosciukus
7. Mar Ka
8. kaczadupa
9. marcinmarcin
10. nazghul
11. jankowalski
12. S4Home

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, iFi Audio napisał:

@S4Home skoro inni uczestnicy nie mają z tym problemu, to okej. Wpisuję Cię na listę na miejscu 12.

 

Lista uczestników Tour iFi Zen One Signature:

1. no_i_fajnie
2. FromBorg
3. Seba3002
4. lpomis
5. tomek4446
6. kosciukus
7. Mar Ka
8. kaczadupa
9. marcinmarcin
10. nazghul
11. jankowalski
12. S4Home

No i tera pięknie 😁👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, FromBorg napisał:

Ciężko znaleźć powody dla których nawet i konkurencja miałby go nie sprawdzić? Ryzyko zerowe. Przecież jak napisze cos złego to zawsze wiadomo – konkurencja. Ale co jeśli urządzenie okaże się dobre i tak nawet konkurencja obwieści? Taka opinia będzie podwójnie cenna. 

Zgadzam się w pełni. Świetnie przedstawiona sytuacja.

@iFi Audio fajnie , że jesteście otwarci na testy .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, iFi Audio napisał:

@S4Home skoro inni uczestnicy nie mają z tym problemu, to okej. Wpisuję Cię na listę na miejscu 12.

 

Lista uczestników Tour iFi Zen One Signature:

1. no_i_fajnie
2. FromBorg
3. Seba3002
4. lpomis
5. tomek4446
6. kosciukus
7. Mar Ka
8. kaczadupa
9. marcinmarcin
10. nazghul
11. jankowalski
12. S4Home

Dziękuję, chętnie i sprawdzę.

Aha i wróciłem do pierwszego postu!

"Autor najlepszej recenzji zamieszka na stałe z One Signature. "

WYPISUJĘ się z konkursu :) Chętnie napisze recenzję, sprawdzę DAC. Jednak proszę mojej nie brać pod uwagę przy opcji oceny - wygranej. Niech wygra prywatny użytkownik forum.

Tak będzie uczciwie :)

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, S4Home napisał:

 

"Autor najlepszej recenzji zamieszka na stałe z One Signature. "

W tym przypadku „najlepsza” to duża przestrzeń swobody. Najlepiej napisana? Najlepiej zrobiona technicznie? Najbardziej przychylna? Taka, której autor wytknie najwięcej miejsc do poprawy czy tez taka w której przeoczy najwięcej niedomagań?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FromBorg najlepsza pod względem merytorycznym, łatwości czytania, oraz dodatkowe punkty za zdjęcia, filmy, tak zwany wysiłek. Nie oczekujemy niezasłużonych komplementów, tylko niezależnej opinii osób biorących udział w zabawie. Na wysłaniu sprzętu i ewentualnych poradach w temacie technikaliów lub pisania recenzji mój wkład się kończy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, iFi Audio napisał:

@FromBorg najlepsza pod względem merytorycznym, łatwości czytania, oraz dodatkowe punkty za zdjęcia, filmy, tak zwany wysiłek. Nie oczekujemy niezasłużonych komplementów, tylko niezależnej opinii osób biorących udział w zabawie. Na wysłaniu sprzętu i ewentualnych poradach w temacie technikaliów lub pisania recenzji mój wkład się kończy. 

Oj trochę żartowałem. 

Z przyjemnością go posłucham, napiszę coś o nim, ba nawet może jakieś zdjęcie zrobię (o ile się uśmiechnie, będzie współpracował i nie gwiazdorzył zanadto :) ), ale tak sobie myślę , że w samym konkursie o nagrodę nie powinienem brać udziału. Zakładając, że bym wygrał - co zrobić ? Miałbym wybór schować do szafy co byłoby bez sensu albo sprzedać co byłoby bardzo nieładne. Zatem pulę chętnych na zwycięstwo pomniejszcie o mnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chyba Miro 84 zawisną wszystkie, po to, żeby ewentualni zainteresowani mogli wyrobić sobie pełne zdanie z kilku różnych spojrzeń na temat. Uczestników proszę o wklejanie recenzji w tym wątku.

@FromBorg To było bardzo dobre pytanie :) Warto określić co i jak, żeby nie pojawiły się jakieś wątpliwości. Jak będzie fajna recka, to i rabat na jakieś zakupy się znajdzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FromBorg napisał:

W jaki sposób przekazujemy adresy do wysyłki ? Czy to może być paczkomat (oczywiście także adres domowy odbiorcy i inne dane). U nas na wsi nasza narodowa duma czyli Poczta Polska działa nieszczególnie :) 

Podeślę Ci, na co będziesz chciał. Odezwę się końcem tygodnia, dzisiaj dopiero odbieram paczkę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2022 o 16:10, J4Z napisał:

Fajnie jakbyście podrzucili później wszystkie recki komuś z obsługi, a ta osoba wkleiłaby je do pierwszego postu. Ewentualnie napisać post podsumowujący z nimi? Co o tym sądzicie? @iFi Audio

Niezły pomysł, wtedy byłyby wszystkie razem. Myślę, że powinno być to do zrobienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki,

Z przyjemnością udostępniam linki do naszego nowego konkursu. Zwycięzca stanie się właścicielem przewodu zasilającego iFi Nova! Taki przewód to pewny i niedrogi sposób na wyciągnięcie jeszcze lepszego brzmienia ze swojego systemu. 

Nova-header.jpg

https://www.instagram.com/p/CcF7dIFofK7/

https://www.facebook.com/iFiaudio/posts/4938791799489856

Zapraszamy do udziału!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, iFi Audio napisał:

! Taki przewód to pewny i niedrogi sposób na wyciągnięcie jeszcze lepszego brzmienia ze swojego systemu. 

W opisie kabla deklarujecie jego "doskonałe tłumienie zakłóceń EMI / RFI"

Można zobaczyć jakiś wykres potwierdzający to twierdzenie? Bo rozumiem, że nie da się złożyć takiej deklaracji bez wcześniejszego pomierzenia pewnych rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, iFi Audio napisał:

Koledzy i koleżanki,

Z przyjemnością udostępniam linki do naszego nowego konkursu. Zwycięzca stanie się właścicielem przewodu zasilającego iFi Nova! Taki przewód to pewny i niedrogi sposób na wyciągnięcie jeszcze lepszego brzmienia ze swojego systemu. 

Nova-header.jpg

https://www.instagram.com/p/CcF7dIFofK7/

https://www.facebook.com/iFiaudio/posts/4938791799489856

Zapraszamy do udziału!

To chyba tylko dla posiadaczy iFi... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...