Skocz do zawartości

Nagłośnienie do pokoju.


Jackson9595

Recommended Posts

Witam, potrzebuje pomocy w dobraniu jakiegoś nagłośnienia do pokoju. 
Podkreślam, że nie znam się na tym ani trochę (będę wiedział tylko jak podłączyć haha) służyć będzie do:

- muzyka YouTube…

- filmy netflix

Cel: 
-nie zależy mi na niewiadomo jakim efekcie byle było trochę lepiej jak telewizor.

- 2 głośniki wymiary do: szer. 33cm x wys. 45cm 

- 1 głośnik podłużny ustawienie jak na zdjęciu 

- alternatywnie może być jakiś sobwoofer gdzieś postawiony z boku w pokoju wtedy koszt można zwiększyć. 

- amplituner/wzmacniacz?  

Koszt 2000zł 

stan: najlepiej używane(stare dobre lub nowsze w fajnej cenie) / nowe. 
 

 

Pozdro i dzięki za pomoc. 

29F82E90-D021-4549-9BB1-EAB9CD67FD91.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Jackson9595 napisał:

Witam, potrzebuje pomocy w dobraniu jakiegoś nagłośnienia do pokoju. 
Podkreślam, że nie znam się na tym ani trochę (będę wiedział tylko jak podłączyć haha) służyć będzie do:

- muzyka YouTube…

- filmy netflix

Cel: 
-nie zależy mi na niewiadomo jakim efekcie byle było trochę lepiej jak telewizor.

- 2 głośniki wymiary do: szer. 33cm x wys. 45cm 

- 1 głośnik podłużny ustawienie jak na zdjęciu 

- alternatywnie może być jakiś sobwoofer gdzieś postawiony z boku w pokoju wtedy koszt można zwiększyć. 

- amplituner/wzmacniacz?  

Koszt 2000zł 

stan: najlepiej używane(stare dobre lub nowsze w fajnej cenie) / nowe. 
 

 

Pozdro i dzięki za pomoc. 

29F82E90-D021-4549-9BB1-EAB9CD67FD91.jpeg

W sumie to mógłby być zestaw typu JBL BALBOA… co polecicie jeszcze ciekawego w tym przedziale cenowym? 
Tonsil Maestro 130? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem nie znam się na tym ani troche, dlatego piszę na tym forum o porady, widziałem jakieś fajne zestawy 3 głośnikowe z tzw „głośnikiem centralnym” stad ten pomysł na trzeci głośnik. Jakieś konkretne modele możesz polecić? 
 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Artur Charicki napisał:

Edifiery s1000, s2000, s3000, Magnat Signature czy np coś z Polk Audio. Wpisz kolumny aktywne wybierz z Twojego przedziału cenowego i takie które Ci się podobają, napisz jakiej muzyki słuchasz i na pewno ktoś Ci doradzi.

Mowisz, że głośniki aktywne będą lepszym wyjściem niż podłączenie jakiegoś zestawu 2-3 głośników do amplitunera? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lepsze czy gorsze. Ma się Tobie podobać granie. Musiałbyś kupić wzmacniacz jakiś uzywany lub coś nowego pokroju taga htr 1000 lub topping mx5. Do tego jakieś paczki. Oczywiście możesz, tylko potrzeba większego zaangażowania w poszukiwaniach i umawiania się z branżą na odsłuchy a jeśli to będą używki to z odsłuchem może być różnie. Z aktywnymi jest wg. mnie po prostu łatwiej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • RoRo locked this topic
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...