Skocz do zawartości

Czy MusicCast znika z rynku?


Przemekch

Recommended Posts

15 godzin temu, Przemekch napisał:

Przy problemach z dostępnością producenci z reguły stosują nowe komponenty.

Tutaj większość asortymentu została wycofana ….

Nie możesz podczas istnienia produktu zmienić komponenty. Takie podejście zrobiła kiedyś jedna znana firma i spotkało się to z falą krytyki.

Lepiej wycofać i zastąpić czymś innym,

Tak czy siak na razie MusicCast na pewno z nami zostaje.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, S4Home napisał:

Nie możesz podczas istnienia produktu zmienić komponenty. Takie podejście zrobiła kiedyś jedna znana firma i spotkało się to z falą krytyki.

Lepiej wycofać i zastąpić czymś innym,

Tak czy siak na razie MusicCast na pewno z nami zostaje.

Piotr

 

Już mam dosyć tego MusicCast. Od kilku dni aplikacja MusicCast na iPhone i iPad zrywa co chwilę połączenia. Inne programy i rzeczy w sieci domowej działają. A ten cholerny MusicCast i Deezer nie działa. Puszczam flow i po 1-2 utworach zrywa i zamiera wszystko. Na telefonie jest połączenie wifi, MusicCast niby działa, ale flow nie odpala. Mogę odpalić Deezera w aplikacji na telefonie i puścić go na Yamahę przez AirPlay.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Makumba napisał:

To nie Musiccast. U mnie śmiga zarówno Tidal, Deezer (oba serwisy odtwarzanie flac), jak i radio internetowe. Żadnych problemów.

To musi być coś u Ciebie w konfiguracji. Korzystasz z płatnej wersji Deezer?

Tak z płatnej. Właśnie pomału rozwiązuję problem. Sprawdzali i to nie problem światłowodu. Teraz będę sprawdzał ustawienia serwera i samego WXC-50. Ogarnę to, ale dziękuję. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Makumba napisał:

To nie Musiccast. U mnie śmiga zarówno Tidal, Deezer (oba serwisy odtwarzanie flac), jak i radio internetowe. Żadnych problemów.

To musi być coś u Ciebie w konfiguracji. Korzystasz z płatnej wersji Deezer?

Też jestem tego zdania.Kiedyś, zdarzało mi się mieć problem ze sterowaniem Spotify poprzez Iphona (coś zamuliło, coś mieliło). Od czasu gdy przeszedłem na obsługę poprzez laptopa ŻADNYCH problemów. Null.

Także w moim przypadku to była wina smartfona.

Edytowano przez terracan1929
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2022 o 11:54, hlary napisał:

1 i będę sprzedawał Yamaha WXC-50.

i to jest dobra decyzja. W sumie należy unikać zamkniętych rozwiązań bo jak widać można zostać ze stertą drogich elektrośmieci. Gdyby producenci otworzyli specyfikację to problemu by nie było ale oni wolą to zamknąć.

Niestety pozostaje przemęczyć się z mopidy + snapcast na etapie konfiguracji a potem korzystać i nie martwić się o brak wsparcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...