Skocz do zawartości

Wiarygodność recenzji ze słuchu - prezentacja Amira


Dzik

Recommended Posts

13 minut temu, Wing0 napisał:

Rege przepraszałeś na PW tak? I piszesz tu w ramach budowania mostów że gość któremu dowalileś w temacie o Covid ma Cię gdzieś?

Nie piszę w ramach żadnego budowania mostów, odpowiadam na zarzut, bo słyszę, że Rega jest fajny, a ja jestem niefajny. Dla mnie użytkownik, który pisze do drugiego teksty w stylu „jesteś gównem”, „pluję na ciebie”, „rozmowa z tobą to ujma” nie jest fajny, nie ważne, o co poszło.

Jak nie rozumiesz tak prostej rzeczy, to ch*j ci w dupę. Czujesz się obrażony? Świetnie.

Banujcie mnie, zgłaszajcie, róbcie co chcecie. Nie zamierzam uczestniczyć w jakimś konkursie osobowości.
 

Edytowano przez Dzik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nawet nie rusza takie coś lata mi to jak pisze do mnie w ten sposób osoba twojego pokroju. Sam lubię sobie bluzgać oczywiście nie w towarzystwie kobiet czy dzieci.  Wolę jak ktoś powie dosadnie niż robi podchody i tylko czycha by dosrać. To że przez jakiś czas ładnie się prezentowałeś nie zmieni tego co wcześniej i teraz pokazujesz. Ja tylko dziękuję że nie mam takich osób blisko siebie. 

Edytowano przez Wing0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Wing0 napisał:

To że przez jakiś czas ładnie się prezentowałeś nie zmieni tego co wcześniej i teraz pokazujesz. 

A co ty sobą reprezentujesz? Rzucasz się na drugiego gościa za to, że pisze coś o kablach czy innych bzdetach. Jak nie masz argumentów, to się przypierd**asz do osoby – podobnie jak twoi kumple.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja gdzieś o kablach coś pisze? 

To, że masz wiele racji w kwestii audio, nie podlega żadnym wątpliwościom; to, że wiele rzeczy, które pisałeś zostały źle zrozumiane, też nie podlega. Ale to jak piszesz, jaki jesteś tu na forum, też nie podlega żadnym wątpliwościom. Ja też się często jak kutas zachowuje na forum, nie zaprzeczam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że @Dziku nie czujesz iż jesteś tu na forum niezwykle nadaktywny w tematach wywołujących spory, twoje wypowiedzi nie mają wiele wspólnego z kulturą (choćby przytaczanie wypowiedzi z rozmów prywatnych) i irytują wielu uczestników..., może powinieneś zażyć coś na uspokojenie przed zbyt szybkim sięganiem do klawiatury i napisać coś merytorycznego jak już ochłoniesz?

a skoro uważasz się za takiego bystrego  jak woda w klozecie powinieneś liczyć się z tym ,że czasem cię g.... dosięgnie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tylu latach na forach podtrzymuje że to najgorsza rzecz jaka istnieje. Ciesze się że zacząłem przygodę z audio jeszcze w czasach gdy można było pogadać na luzie. Dziś niestety rację bytu ma jedna strona albo forum kablarskie albo pomiarowe. A audio bez kabli jak i bez pomiarów nie istnieje :). Ja konto zostawiam już tylko do kontaktów pw. Wiecie się nie udzielam bo szkoda życia na to serio szkoda. Ale czasem popcorn zjem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcKrawczyk napisał:

twoje wypowiedzi nie mają wiele wspólnego z kulturą (choćby przytaczanie wypowiedzi z rozmów prywatnych) i irytują wielu uczestników...

Nie przytoczyłem żadnej prywatnej rozmowy.

8 minut temu, MarcKrawczyk napisał:

napisać coś merytorycznego jak już ochłoniesz?

Mój pierszy post w temacie i wiele kolejnych były IMO bardzo merytoryczne, a jednak - parafrazując ciebie - zirytowały wielu uczestników.

Edytowano przez Dzik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Dzik napisał:

Na co to jest argument w odniesieniu do tego wątku? „Zawsze jest jakieś wytłumaczenie” to jest tekst w stylu „winny się tłumaczy”. No bo przecież wiadomo, że niewinny się nie tłumaczy…

Do tego wątku nie, ale prawda zabolała niestety. Oczywiście, że najlepiej jest zrzucić odpowiedzialność na kogoś, za co się samemu pisze i sprytnie próbujesz manipulować faktami.

15 godzin temu, Dzik napisał:

Ja nie twierdzę, że się nie przyczyniam do napiętej atmosfery, ale mimo wszystko atakuję pewne postawy i zachowania, a nie ludzi. Niestety pewna grupa użytkowników na tym forum czuje się osobiście zaatakowana za każdym razem, kiedy ktoś napisze np. „kable nie grają” – i odpowiada adekwatnie do emocji, czyli osobistym atakiem. Ty też szukasz haków na mnie, a nie na moje tezy.

Dobrze, że o tym wiesz, a co do postawy, to znowu sprytnie manipulujesz, ponieważ wystarczy dokładnie przeczytać co znaczy słowo postawa:

,,stosunek człowieka do życia lub do pewnych zjawisk, wyrażający jego poglądy; też: sposób postępowania lub zachowania wobec określonych zjawisk, zdarzeń lub w stosunku do ludzi"

Ostatnie słowa tego cytatu wyjaśniają wszystko "w stosunku do ludzi"

15 godzin temu, Dzik napisał:

Nie piszę w ramach żadnego budowania mostów, odpowiadam na zarzut, bo słyszę, że Rega jest fajny, a ja jestem niefajny.

Tu nie chodzi o to, kto lepszy i gorszy, ale o to, że w prymitywny sposób zaatakowałeś kogoś i tu nawet nie chodziło o kwestię Audio. Są rzeczy ważniejsze od Audio i są pewne granice, zrozum człowieku!

18 godzin temu, no_i_fajnie napisał:

Ale wyszukałeś.

Jeden z Twoich postów też dużo mówi o Tobie,:

''Oczywiście pełna zgoda, dla mnie zdecydowana większość ludzi jest nieudolna umysłowo, bez żadnej polityki, tak po prostu idioci."

https://forum.audio.com.pl/topic/85868-achtung-putin/page/3/#comments

Następny inteligent się znalazł i proszę zwrócić uwagę na słowa "zdecydowana większość".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lysyrafal napisał:

Tu nie chodzi o to, kto lepszy i gorszy, ale o to, że w prymitywny sposób zaatakowałeś kogoś i tu nawet nie chodziło o kwestię Audio. Są rzeczy ważniejsze od Audio i są pewne granice, zrozum człowieku!

Rafał - od kilkunastu godzin Dzik  ma kolejną szansę by na spokojnie (i z daleka od Forum) przemyśleć swoje naganne zachowanie.
Kolejną - bo choć czasami pisze rozsądnie i normalnie, to jednak chęć "przywalenia" innym użytkownikom naszego Forum co chwila się uwidacznia. Pierw jako Karaluch, teraz Dzik...
To, że od pewnego czasu "czepianie się" staje się popularne nie oznacza, że jest akceptowalne.

Przy okazji -usunąłem kilkanaście postów z niezbyt sympatycznymi wycieczkami osobistymi między kilkoma Kolegami. Co z tego, że były bez "mięsa" i być może prawdziwe, ale bolały i tylko zaogniały atmosferę.
Pojawia się dziwna sytuacja - osoby które kilka miesięcy temu nieźle się dogadywały między sobą nagle zaczynają sobie publicznie dogryzać.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, RoRo napisał:

Pojawia się dziwna sytuacja - osoby które kilka miesięcy temu nieźle się dogadywały między sobą nagle zaczynają sobie publicznie dogryzać.

Są też tacy którzy sobie dogryzali, a obecnie "szukają" nici porozumienia. Myślę że te zmiany sa "rzeczą normalną" 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, lysyrafal napisał:

Jeden z Twoich postów też dużo mówi o Tobie,:

''Oczywiście pełna zgoda, dla mnie zdecydowana większość ludzi jest nieudolna umysłowo, bez żadnej polityki, tak po prostu idioci."

https://forum.audio.com.pl/topic/85868-achtung-putin/page/3/#comments

Następny inteligent się znalazł i proszę zwrócić uwagę na słowa "zdecydowana większość".

Na szczęście ja się do tej grupy nie zaliczam. Podtrzymuje to, co napisałem. Nie szkoda Ci czasu, żeby szukać, co kto napisał, a potem to wklejać? Szacun.

Tam miało być "zdecydowanie' - mój błąd :)

Edytowano przez no_i_fajnie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RoRo Zauważyłem Romku wczorajszy wpis odnośnie urlopu od Forum, a ja wczoraj nie miałem już czasu odpisać, na to co napisał @Dzik i zrobiłem to dzisiaj.

2 godziny temu, no_i_fajnie napisał:

Na szczęście ja się do tej grupy nie zaliczam. Podtrzymuje to, co napisałem. Nie szkoda Ci czasu, żeby szukać, co kto napisał, a potem to wklejać? Szacun.

Dobrze wiedzieć, że się do tej grupy nie zaliczasz.

Dobrze wiedzieć również, że podtrzymujesz swoje zdanie.

Nie czytam wszystkiego, ale to co mi się udaje przeczytać, a szczególnie takie posty, to poszukanie ich zajmuje mi nie więcej niż 10-minut.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...