Skocz do zawartości

Shanling A3.2


FromBorg

Recommended Posts

13 minut temu, Maciek12325 napisał:

Czyli bez sensu kupiłem tak mocny wzmak ? 

Czy ja gdzieś to napisałem? Twój wzmak, Twoje kolumny, Twój system. Twój gust muzyczny. Jeśli Tobie odpowiada to połączenie to wszystko jest ok. A może przyjdzie Ci do głowy wymiana kolumn i wtedy będzie ,,jak znalazł,,😉

9 minut temu, Mikelas76 napisał:

No ja właśnie chyba wychodzę z lamp

Są lampy i lampy. U mnie też lampa (SE klA) nie jest jedynym wzmakiem. Oprócz niej mam jeszcze trzy tranzystory. I..... nie ma uniwersalnego do każdego rodzaju muzyki. No, ale to już dyskusja na odrębny temat.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Rega napisał:

Czy ja gdzieś to napisałem? Twój wzmak, Twoje kolumny, Twój system. Twój gust muzyczny. Jeśli Tobie odpowiada to połączenie to wszystko jest ok. A może przyjdzie Ci do głowy wymiana kolumn i wtedy będzie ,,jak znalazł,,😉

W tym pomieszczeniu, które mam nawet przez chwilę nie pomyślałem o zmianie. Jeśli salon w przyszłości się powiększy będę myślał (w perspektywie 10 lat raczej mało prawdopodobne ;) mnie ten zestaw bardzo satysfakcjonuje. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Maciek12325 napisał:

http://yb-audio.pl/realizacje/m2/
 

jak będzie kiedyś przelotem w Poznaniu to zapraszam :) 

Kolumny miałem okazję słuchać w znakomitych warunkach akustycznych. Chętnie bym posłuchał ich z Normą 😁😁😁 

12 minut temu, Rega napisał:

@Maciek12325 Napisałeś , że wychodzisz z lampy. Jeśli lampa była u Ciebie podłączona do tych minitorów , to się nie dziwie. One nie są do lampy.

Ja ich nie miałem z lampą :) Michał wychodzi. 
 

 

IMG_5934.jpeg

Edytowano przez Maciek12325
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ciszyn11 napisał:

widzę, że zmieniłeś kolumny. Jak wrażenia w porównaniu do BMN?

Bardzo równo graja, więcej slychac wszystkiego i nie wybija się w końcu srednica. BMNy strojone są trochę na srednice żeby tym czarować. YB są równe i przez to prawdziwe. Zresztą tak dużo zależy od pokoju...

Mega zadowolony jestem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Dnia 22.01.2024 o 09:00, imryk82 napisał:

Bardzo mocno interesuje mnie ten Shanling. Czy ktoś miał okazję słuchać go z BMN (beszele3)? Grałby jeszcze z Gustardem X26Pro i Silent Angel M1T

Czy ktoś zamawiał go bezpośrednio z Chin? Jest spora różnica między cenami u nas a cenami w Chinach.

Zdecydowałeś się na niego ? Udało Ci sie kupić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...