Skocz do zawartości

Klipsch R62 F


Recommended Posts

A jeśli nie będzie cię stać na serię RP możesz brać serię R odpowiednik twojej serii na tył R-41M, R-51M,  z najnowszej serii masz teraz R-40M i R-50M. Z centralek najlepiej z tej serii postawić na  R-34C, albo R-30C. Co do atmosów to zależy czy szukasz głośników montażowych wpuszczanych w sufit, czy zwykłe nakładki takie jak R-41SA i nowsze R-40SA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Repugnant napisał:

ja mam jedno pytanie po co zakladasz za kazdym razem osobny temat mozna bylo to kontunuowac w poprzednim.

Bo tam były fajne kolumny, dobry wybór. A tu jest ..... co jest.

15 godzin temu, Q21 napisał:

A jeśli nie będzie cię stać na serię RP możesz brać serię R odpowiednik twojej serii na tył R-41M, R-51M,  z najnowszej serii masz teraz R-40M i R-50M. Z centralek najlepiej z tej serii postawić na  R-34C, albo R-30C. Co do atmosów to zależy czy szukasz głośników montażowych wpuszczanych w sufit, czy zwykłe nakładki takie jak R-41SA i nowsze R-40SA.

Jeśli kolega nie dołoży do serii Premier to ja odradzam zakup reszty z serii Klipsch. Bo po co?

Centralne z tej serii to jazgot. Lepiej jest zdecydowanie polować na coś innego. Tylko design nie będzie spójny nic więcej.

We wcześniejszych wątkach kolegi brał pdo uwagę także używane więc myslę że i tym razem polowanie na takowe ma sens zdecydowanie. Niż kupowanie tylko pod deisgn ale przeciętnych produktów.

Prawda?

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...