Skocz do zawartości

Odtwarzacz sieciowy do NAD c356bee


MarioSmo

Recommended Posts

Co lepsze pod mój setup - Pioneer N-30AE czy Bluesound Node? I jaki interkonekt do tego? Myślałem nad Vermouth Rhapsody bądź Van Den Hul The Name. Mam wzmacniacz NADC356bee, kolumny Monitor Audio Silver 6, KimberKable 4VS jako głośnikowe. Zależy mi na słuchaniu w głównej mierze ze Spotify.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, slaw0001 napisał:

Zdecydowanie jak wyżej. Lepsza aplikacja do obsługi ustrojstwa.

 

8 godzin temu, Kubad napisał:

Z obu urządzeń stawiam na bluesound node muzycznie prezentuje się lepiej, aplikacja także na plus, natomiast pioneer bardziej podoba mi się wizualnie. 

Ja też oddaję swój głos na Bluesounda. Użytkuję to urządzenie od bodajże 2 lat i jestem mega zadowolony. Ostatnio dokupiłem do niego zewnętrzny DAC i jakość brzmienia znacząco sie poprawiła. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej dwójki zdecydowanie Bluesound Node będzie lepszą opcją tym bardziej jeśli chodzi o sterowanie. 
Oczko wyżej miałbyś Silent Angel B1, który zapewni Ci większą dynamikę i przestrzeń. Aplikacyjnie jest także bardzo dopracowany i masz spotify Connect czy Tidal Connect.  Jeśli chciałbyś go wypożyczyć to zapraszam do kontaktu. 

Bluesound sam w sobie jest trochę mdły ale najlepiej samemu ocenić brzmienie. Do nas także często trafiają klienci, którzy chcą wykorzystać Node jako transport i zazwyczaj pada na DACi bardziej stawiające na dynamikę i czystość dźwięku taki jak Topping D50s, E50, D90se, Cambridge Dac Magic 200m i inne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...