Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam
mam w planach zakup sprzetu audio do kompa
POkoj 25 m2
glownie do filmow i muzyki
karte mam sb audigy
finasowo to nie chcialbym wydawac wiecej niz 2 tys
zastatnwiam sie nad kolumnami Jamo d570 - uzywane do tego jakis wzmacniacz a z czasem moze bym to rozwinal
mam tez mozliwosc zakupu B & W NAUTILUS 805 za okolo 3 k (ale to dosc duzo i raczej nie wykorzystam poki co ich potencjalo ale patrze troche na to jak na inwestycje bo tych kolumn juz raczej nigdy nie musilbym juz wymieniac icon_wink.gif )
ewentualnie zwykly zestaw LOGITECH Z-5500
Raczej slabo sie znam na tym jedynie ostanio troche poczytalem na ten temat wiec prosze o pomoc
zalezy mi glownie na czystym wyrazistym dzwieku, ale takim ktory naprawde brzmi bardzo przyjemnie i wyraznie

ps. zapomnialem napisac ze jezeli chodzi o rozstaw glosnikow to jezeli mialy by to byc kolumny podlogowe to lewa bedzie miedzy sciana a meblem w odleglosci zaledwie kilku centymetrow a prawa zaraz obok szafki z jednej strony z drugiej juz bedzie miala duzo miesca no i z przodu i z tylu tez beda mialy wystarczajaco miejsca , natomiast satelity moglbym powiewsic na scianach
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
vimrex witamy;

Przede wszystkim musisz sobie odpowiedzieć na jedno pytanie

Piszesz, że masz pokoj 25metrów - ok
Pytanie zawarłeś w dziale >FORUM AUDIO > AUDIO > PC-Audio/iPhone/iPod

To Ty chcesz głośniki komputerowe czy zwykłe kino oparte na amplitunerze + dvd + zestaw głośników
Czy wolisz zestaw komputerowy

No i taaa potężna różnica..dałeś przykłady.. : Jamo d570 oraz B & W NAUTILUS 805

i nagle na końcu wtrąciłeś : LOGITECH Z-5500

Opcja pierwsza na plus
Opcja z Logitechami..uwierz..mi na minus

Teraz tak zastanów się ile masz kasy, ze tego względu, że jak bedziesz miał fronty do KD pozostaje do kupienia centralny, efekty z tyłu..i w kinie..sub (predzej czy później go kupisz)

Opcji jest kilka..pisz.. czekamy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...