Skocz do zawartości

opinia


marcin d

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Waldek,
parę uwag do Twojej ostatniej wypowiedzi:
1. Odzywasz sie po 18 dniach od wypowiedzi poprzednika - więc kto tak właściwie "odgrzewa temat"???
2. Napisałeś "Źle sformułowane pytanie. Brakuje sporo ważnych szczegółów."
W takim razie może rozwiń to pytanie: jakich szczegółów brakuje? Napisałeś krótki i złośliwy post i jesteś z tego dumny?
Wyjaśniam - to było pytanie, na które nie oczekuję odpowiedzi.
3. Twoja uwaga do Fono Mastera
"Uderz w klawiaturę, a Fono forumowicz się odezwie! Witam Kolegę! Tak działa potęga odgrzanego kotleta (tematu)! A już myślałem, że stara gwardia "odejszła" do lamusa."
była wybitnie nie na miejscu! Z tego typu złośliwymi uwagami możesz spotkać się na innym Forum (początek nazwy ten sam icon_confused.gif ), ale na AUDIO raczej się ich nie spotyka! icon_twisted.gif
4. Krótko: jeszcze raz odzywka w tym stylu i będziesz miał urlop na Forum!

marcin d
Napisz odpowiedź na parę pytań:
- szukasz nowego sprzętu, czy może być używany?
- ile możesz wydać na ten cel?
- kolumny podłogowe czy podstawkowe?
- na jakiej powierzchni mają grać?
- jakiej muzyki słuchasz?
Dopiero jak podasz te informacje możesz liczyć na odpowiedzi (chyba, że ktoś się nagle wyrwie - niebadane są wyroki losu icon_wink.gif )

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie obraziłem ,chociaż przyznam,ze na tym Forum w porównaniu do innych,gdzie też się czasem udzielam , jest bardziej merytoryczne i spokojnie.
Mógłbym coś napisać o Primare bo byłem przez dwa lata posiadaczem wzmaka i CD-ka z serii 30 ,ale jak wspomniał wyżej RoRo ,kolega ,który
pytał ,powinien bardziej sprecyzowac pytanie i okreslić warunki w jakich zamierza użytkować sprzęt.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Chyba się nie zrozumieliśmy. Nic do nikogo nie mam, a bardzo mnie ucieszyło, że po okresie bicia postowych rekordów przez nowo przybyłych, odezwał się stały bywalec. Chyba ciut przewrażliwieni jesteśmy, kolego RoRo. Gdybym miał coś do szanownego Fono, napisał bym mu prywatną wiadomość. Nie mam do nikogo uprzedzeń, głupotę staram się ignorować, "urlopu" się nie boję z powodu braku czasu.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...