Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
misiachu

Jak "wyszumieć" słuchawki/jaki wzmacniacz

Recommended Posts

Witam!

Od niedawna jestem posiadaczem słuchawek Sennheiser HD 595. Na forach czytałem, że nowe słuchawki dobrze jest "wyszumieć" tj. przez kilkadziesiąt godzin przepuszczać przez nie dźwięki o różnych częstotliwościach. Jak takie wyszumienie wygląda w praktyce? Jakie dźwięki (szumy) mają to być i skąd je wziąć? icon_wink.gif

Planuję również dokupić do nich jakiś niedrogi wzmacniacz słuchawkowy, powiedzmy do ~400zł. Myślałem o Holdegronie, czy to dobry wybór, czy polecacie jakieś lepsze?
Pozdrawiam, z góry dzięki :)

Wystarczy ze bedziesz sluchal zroznicowanej muzyki. takie wygrzewanie napewno wystarczy.

Za 500 zl z odrobina szczecia mozna wychaczyc forumII608. polecam !!

Cytat

Wystarczy ze bedziesz sluchal zroznicowanej muzyki. takie wygrzewanie napewno wystarczy.

A czy nie lepiej puścić białe lub różowe szumy? I skąd je wziąć?;p aa no i do samego wygrzewania, powinno się to odbywać głośno, czy raczej cicho ?

Najlepiej puścić cos z basem , stopniowo podkręcajac głośność ( ale bez przesady) ale to tak w ciagu 80-90 godzin, po około 300 h powinny być wstępnie wygrzane np BLACK EYED PEAS - MONKEY BUSINESS, Do czego je podłaczysz ?

A ten wzmacniacz będzie podpięty do tej "taniej" karty bo jeśli tak to najpierw zamiast myśleć o wzmaku kup lepszą kartę dźwiękową. (np. Asus DX)

Z wzmacniaczy holdegron , forum 608 . Jak chcesz miec lepszy dzwiek bez kupowania lepszej karty dzwiękowej musisz kupić jakiś DAC z wzmacniaczem słuchawkowym np. Beresford ,Zero .

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować