Skocz do zawartości

Quad Vena II - zestaw


elstrout

Recommended Posts

Hej. Q21 ma w ofercie zestawy kolumn ze wzmacniaczem Quad Vena II. Ten wzmacniacz ma BT, USB i mi dość pasuje. Kolumny typu Indiana Line 261 (może inne, muszę posłuchać).

Mam pytanie do kogoś, kto kupował w tym sklepie, czy te ceny są już ostatecznie, bo zwykle sprzedawcy piszą, że w zestawie taniej, ale czy może być taniej niż na ich stronie?

Jak to jest z kupowaniem sprzętu (na tym forum zawsze się wspomina o negocjowaniu ceny).

A może ktoś ma coś do powiedzenia o samym wzmacniaczu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elstrout napisał:

Hej. Q21 ma w ofercie zestawy kolumn ze wzmacniaczem Quad Vena II. Ten wzmacniacz ma BT, USB i mi dość pasuje. Kolumny typu Indiana Line 261 (może inne, muszę posłuchać).

Mam pytanie do kogoś, kto kupował w tym sklepie, czy te ceny są już ostatecznie, bo zwykle sprzedawcy piszą, że w zestawie taniej, ale czy może być taniej niż na ich stronie?

Jak to jest z kupowaniem sprzętu (na tym forum zawsze się wspomina o negocjowaniu ceny).

A może ktoś ma coś do powiedzenia o samym wzmacniaczu?

A nie prościej od razu do nich napisać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Zazwyczaj zestawy, które są widoczne na naszej stronie obejmują już spory rabat ale oczywiście postaramy się o nieco lepszą cenę. Wyślij do mnie wiadomość jaki zestaw najbardziej przypadł Ci do gustu. 
Czy byłaby możliwość umówienia się na odsłuch w naszym salonie? Pytam, ponieważ jest to najlepsze rozwiązanie jeśli chcemy świadomie dokonać właściwego wyboru. Jeśli nie będziesz w 100% pewny czy zestaw zagra w Twoich warunkach to także nie ma problemu, wypożyczymy Ci go do domu. 
Quad Vena II to niezwykle dynamiczny i precyzyjny wzmacniacz o świetnej przestrzeni. Swojego czasu bardzo często był porównywany choćby z Yamahą RN803d czy Cambridge Audio CXA61. Masz w tym przypadku wbudowanego DACa z wejściami USB, coaxial i optyka do TV, znajdzie się także moduł bluetooth do sparowania z zewnętrznymi urządzeniami. 
Indiana Line Tesi 261 zaprezentują muzykalne brzmienie z zachowaniem dynamiki. Warto byłoby także porównać je z monitorami Heco Aurora 300 czy Fyne Audio F500, którymi Quad świetnie się zgrywa. 
Jeśli tylko budżet by na to pozwolił to zachęcałbym do posłuchania francuskich monitorów Jean Marie Reynaud Lucia, które stawiają na bardzo otwarte i dynamiczne brzmienie z punktowym basem. 

Zapraszam do kontaktu z nami w wiadomości prywatnej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, elstrout napisał:

Hej. Q21 ma w ofercie zestawy kolumn ze wzmacniaczem Quad Vena II. Ten wzmacniacz ma BT, USB i mi dość pasuje. Kolumny typu Indiana Line 261 (może inne, muszę posłuchać).

Mam pytanie do kogoś, kto kupował w tym sklepie, czy te ceny są już ostatecznie, bo zwykle sprzedawcy piszą, że w zestawie taniej, ale czy może być taniej niż na ich stronie?

Jak to jest z kupowaniem sprzętu (na tym forum zawsze się wspomina o negocjowaniu ceny).

A może ktoś ma coś do powiedzenia o samym wzmacniaczu?

Witaj,

Mamy pewną alternatywę w postaci NAD AMP1 https://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-zintegrowane/nad-amp1.html?gclid=CjwKCAjw7IeUBhBbEiwADhiEMRPIuGfd341etwd7eqt_L5zMmveA2-NVSDFuOXD8Llmd5v-f4nLPchoCNHYQAvD_BwE

Mógłbyś posłuchać u nas tego urządzenia z głośnikami Indiany Line czy też z lepszymi Elacami Debut Reference. 

Zresztą zapraszamy Cię na prezentację:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...