Skocz do zawartości

Hi-Res Audio - kiepsko, ale drogo


Recommended Posts

3 minuty temu, no_i_fajnie napisał:

Zmienił stopkę, bo myśli.

😂😂😂

Tak, ależ oczywiście, ciekawe o czym? 😆

Od tego myślenia poprzewracało się coś w główce i teraz myśli, że miedź jest lepszym przewodnikiem niż srebro.

 Mówi to ktoś, kto cały czas próbuje powoływać się na naukę. Brawo! 👏

Wszystko jasne.

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, FromBorg napisał:

Jak dziala ten serwis? Musze miec aktuwny abonament zeby pliki byly aktuwne czy moge je kupowac i zostajanl u mnie na zawsze? 

Ściągasz jak każdy inny. Kopiujesz link do pliku i ściągasz.

Robisz to albo przez isre lub przez inny hosting który ją obsługuje.

Ja używam nopremium.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FromBorg napisał:

Jak dziala ten serwis? Musze miec aktuwny abonament zeby pliki byly aktuwne czy moge je kupowac i zostajanl u mnie na zawsze? 

To piracki serwis ;)  aby ściągnąć pliki trzeba mieć konto płatne na isracloud.

A Buena Vista trzeba na dvd oglądać słuchając - dla mnie ta muza jest nierozerwalnie związana z wizją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, 99 procent ludzi tak tu funkcjonuje, no ale oczywiście nikt się do tego nie przyzna. 

Chyba nawet ten co dał ci lajka, bo ostatnio sam chyba wrzucił screena z czegoś pokroju batkeys, gdzie ma konto.  Kpina

No ale może należysz właśnie do tego 1 procenta. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, moss napisał:

Szczerze, 99 procent ludzi tak tu funkcjonuje, no ale oczywiście nikt się do tego nie przyzna. 

Chyba nawet ten co dał ci lajka, bo ostatnio sam chyba wrzucił screena z czegoś pokroju batkeys, gdzie ma konto.  Kpina

No ale może należysz właśnie do tego 1 procenta. 

 

Mógłbym zapytać skąd informacja, ze 99% osób na tym portalu to złodzieje? Sadze, ze jest zupełnie odwrotnie.
Co więcej, wciąż nie wskazałeś miejsca w którym ja akceptuje jakakolwiek formę kradzieży? 
Może tez podpowiesz jak nazwać człowieka, który kłamie zarzucając cos komukolwiek a później na podstawie własnych kłamstw ta osobę obraza? 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, FromBorg napisał:

Mógłbym zapytać skąd informacja, ze 99% osób na tym portalu to złodzieje? Sadze, ze jest zupełnie odwrotnie.
Co więcej, wciąż nie wskazałeś miejsca w którym ja akceptuje jakakolwiek formę kradzieży? 
Może tez podpowiesz jak nazwać człowieka, który kłamie zarzucając cos komukolwiek a później na podstawie własnych kłamstw ta osobę obraza? 
 

Dobrze, jesteście wszyscy uczciwi. Pasuje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, moss napisał:

Dobrze, jesteście wszyscy uczciwi. Pasuje?

Nie. Poprosiłem o wyjaśnienie i podanie źródeł na których się opierasz obrażając osoby z tego forum. Znów proszę – skąd Twoje informacje?
Zadałem tez inne pytania. I kolejne – co sprawia, ze z tak obrzydliwymi ludźmi wdajesz się w dyskusje? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, moss napisał:

Szczerze, 99 procent ludzi tak tu funkcjonuje, no ale oczywiście nikt się do tego nie przyzna. 

Dołączam do kolegów z pytaniem skąd ta pewność? 

Może przeprowadź stosowną ankietę, wtedy będziesz mógł ferować takimi wyrokami.

Ułatwię Ci wypełnienie ankiety.... od kilku lat używam Tidal, Deezer i Qobuza, chcesz historię płatności z mojego konta bankowego?

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...