Skocz do zawartości

Sprawozdanie z audiofilskiej bida orgietki, w czteropiętrowy bloku, na poddaszu, w średnio zaaranżowanym pokoju, z tanim sprzętem i przypadkowo dobraną muzyką.


KrólKiczu

Recommended Posts

@Adi777 - przed dwoma tygodniami miałem okazje gościć w mojej piwnicy dwóch Kolegów  Duńczyków. Znajomi sprzed kilku lat. Oczywiście ,,zapaleni,, audiofile. Ostatnio mieli okazję posłuchać kolumn Raidho. Modelu nie dociekałem. Uważają, ze na pewno warte są uwagi. Może Ty się nimi zainteresujesz? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adi777 nie obraz się , ale to wygląda trochę jak byś zdał prawo jazdy na fiacie Punto i kupił sobie na pierwszy samochód Porsche np.911 bo obejrzałeś przecież 4 sezony F1 w tv .

Można oczywiście,  i nic mi do tego ale właśnie te ale ..😉 .

Naturalnie czekam na relacje i żebyś dobrze wybrał 👍.  Pzdr 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Rega napisał:

@Adi777 - przed dwoma tygodniami miałem okazje gościć w mojej piwnicy dwóch Kolegów  Duńczyków. Znajomi sprzed kilku lat. Oczywiście ,,zapaleni,, audiofile. Ostatnio mieli okazję posłuchać kolumn Raidho. Modelu nie dociekałem. Uważają, ze na pewno warte są uwagi. Może Ty się nimi zainteresujesz? 

Ok 2 lata temu na łamach Audio był test monitorów tej firmy. Ponoć grają "ładnie". Ja za sam wygląd i dedykowane standy chętnie bym je u siebie postawił...ale mnie nie stać 😝

 

43 minuty temu, Rega napisał:

Chciałem tylko skromnie dodać, ze MBL 101 Xtreme też cena zabijają, ale jakością dźwięku już niekoniecznie, więc nie ma co sugerować się ceną. Adi posłucha, oceni i opisze. 

Roman, to te, które grały 3 lata temu na AVS w Warszawie? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, seba3002 napisał:

Będziesz kupował sprzęt za 100k? 

A to ja Ci nie wiem 😁

Nie wiem, jak to będzie, ale wiem, że na pewno nie będzie tanio. Przykładowo, jeśli zdecydowałbym się na przykład na kolumny plus multi-sub, to same subwoofery, pewnie 4, kosztować mogą ponad 50 tysięcy, a gdzie kolumny?

Dużo opcji jest.

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...