Skocz do zawartości

Pioneer sx-s30dab jakie kolumny


JacekB

Recommended Posts

Cześć,
Dali Zensor 3 to bardzo dobre monitory o dynamicznym brzmieniu z bogatą średnicą i przestrzenną górą. Jest to jaśniejsza wersja obecnie produkowanych Oberonów 3. 
W mojej ocenie warto rozważyć nieco lepszy wzmacniacz taki jak np. Magnat MR780, Audiolab 6000a czy Cyrus One. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem zensor 3 z nadem c338 i w mojej ocenie było świetnie. Tego Pioneera nie miałem przyjemności słyszeć. 

14 minut temu, rms.pl napisał:

Pod te kolumny w tym budżecie polecam sprawdzić też połączenie z cieplej grającymi sprzętami np. wymieniony tutaj przez Q21,  Magantem MR-780, a ze wzmacniaczy zintegrowanych z Exposurem 1010

Exposure to wyśmienite piecyki ale zaczynają się od modelu 2010. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelowi 1010 niczego nie brakuje w budżecie do 3k za nowy wzmacniacz, poleciłem ten model też z tego względu, że jest to bardziej ocieplone, spokojniejsze granie niż w modelu 2010, tutaj też dochodzi kwestia preferencji ponieważ jak ktoś szuka bardzo wysokiej dynamiki i dysponuj większą kwotą do wydania to 2010 wygrywa bezwzględnie. Znowu zwiększając budżet pojawią się też jeszcze inne opcje do wyboru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, mógłbyś posłuchać zestawu z Yamahą RN602, czyli stereo z funkcjami sieciowymi (na których Ci zależy), z monitorami Elac Debut 6.2-czyli nie co słabszej konstrukcji od wielokrotnie, dobrze wspominanych Elacach Debut Referene B6.

Zerknij sobie w linka https://www.tophifi.pl/stereo/zestawy-stereo/zestaw-stereo-yamaha-r-n602-elac-debut-2-0-b6-2.html

Zapraszamy Cię na prezentację :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz problem z ELACami to .... Amazon. Ostatni promocja wywindowała B6.2 na ceny znacznie poniżej 1000 zł za parę. Wówczas taki system nie ma sensu.

16 godzin temu, JacekB napisał:

Chodzi o to że chcę do tych głośników kupić amplituner sieciowy. 

No to kupujesz Wiim mini albo Ieast M30 PRO i wtedy możesz wybrać cokolwiek.

Magnata MR 780 albo Cambridge AXR 100 które to sa znacznie lepszymi amplitunerami od tych tu wymienionych.

Ewentualnie właśnie Exposure czy Cyrus

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...