Skocz do zawartości

Mini wieża ale jaka +-3500


Balbin

Recommended Posts

8 minut temu, terracan1929 napisał:

Ale tak jak dotychczas THF miało monopol na wyższe modele Yamahy (sam tego doświadczyłem , gdy kupowałem 1200), to myślisz,że teraz także niższe modele będą tak "Zawłaszczane" ?

Powiem tak, nie mnie o tym decydować. To pytanie chyba nie do mnie. Było by nie fajnie ale co zrobić?

RN602 możemy kupować w zestawach z kolumnami. 803 na razie nie

9 minut temu, terracan1929 napisał:

A nie jest tak po prostu dlatego,że sprzętu dociera do Polski mało, w związku z czym salony THF chcą mieć co zaoferować i ściągnąć klienta, a dla inncyh sprzedawców po prostu nie zostaje towaru ? Myślę, że właśnie tak to obecnie jest.

A to na pewno tak jest. To że THF dostają sprzet przed innymi salonami to jest normalne bo są salonami dystrybutora. Ja jestem z tym ok. Odnosiłem się do nowej ceny 803ki.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, S4Home napisał:

Powiem tak, nie mnie o tym decydować. To pytanie chyba nie do mnie. Było by nie fajnie ale co zrobić?

RN602 możemy kupować w zestawach z kolumnami. 803 na razie nie

A to na pewno tak jest. To że THF dostają sprzet przed innymi salonami to jest normalne bo są salonami dystrybutora. Ja jestem z tym ok. Odnosiłem się do nowej ceny 803ki.

Piotr

 

Sprzętu jest mało i wiele się nie zapowiada....więc ceny będą tylko rosły (niestety)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jest większa inflacja więc wielu sprzedawców (nie tylko sprzętu)  podniosło ceny, bo przy rosnących cenach wszystkiego, nie jest to takie "dziwne". Jest to także pochodna inflacji oczekiwanej oraz spadającej wartości naszej waluty. A jak do tego dołożymy małą podaż w stosunku do popytu, to wszystko staje się jasne.

Z samochodami jest tak samo. Kończy mi się leasing i przymierzam się do innego auta. Do niedawna jego wyjściowa cena to było 186 tys (i można było liczyć na rabaty). Teraz cena tego samego auta to już 216 tys i o rabatach można zapomnieć. Także póki co ,daję sobie na wstrzymanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, Czyli chwilowy wzrost ceny spowodowany "czyms" niech będzie.

Ale cena wzrosła do 4300-4400 zł. A nie do 6K.

Było by super gdybyśmy wszyscy zrozumieli po prostu co się stało u nas w PL. Nie z pretensjami tylko wyjaśnić co jest. Zrozumieć. Zaakceptować czy nie to jest już drugorzędna sprawa. Każdy może mieć swoje indywidualne podejście.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 31.05.2022 o 13:01, S4Home napisał:

Ok, Czyli chwilowy wzrost ceny spowodowany "czyms" niech będzie.

Ale cena wzrosła do 4300-4400 zł. A nie do 6K.

Było by super gdybyśmy wszyscy zrozumieli po prostu co się stało u nas w PL. Nie z pretensjami tylko wyjaśnić co jest. Zrozumieć. Zaakceptować czy nie to jest już drugorzędna sprawa. Każdy może mieć swoje indywidualne podejście.

Piotr

 

Człowieku, czy dla Ciebie jest to sprawa życia i śmierci? Deweloperów od cen nieruchomości też tak męczysz? Zacznij doradzać na forum to będzie bardziej pożyteczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...