Skocz do zawartości

Jaki najmocniejszy wzmacniacz do 3 tyś.


Krutki

Recommended Posts

Witam poszukuję wzmacniacza do kolumn Altus 300 , wcześniej miałem reloop ha 200 który się zepsuł i zastąpiłem go Cambridge audio ażur 540 ładnie to gra tylko brakuje mu trochę mocy ,w pomieszczeniu jest ok ale na zewnątrz reloop lepiej się sprawował  jaki kupię najmocniejszy wzmacniacz do 2 -3 tys. Dziękuję 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena trochę wyższa, bo 3160 zł, ale za to jaka moc  !! , rozbujasz każdą imprezę -  2x 500 W przy 4 Ohm, 2 x 300 W przy 8 Ohm.

https://www.gear4music.pl/pl/PA-DJ-and-owietlenie/Yamaha-PX3-Power-Amplifier/1ZDM?origin=product-ads&gclid=Cj0KCQjw-daUBhCIARIsALbkjSbGOwBLgPmbDF9EqL-vYHVdi1AOdMR7ctplxVeS3epwqU-oEBgqh_UaAq5vEALw_wcB

 

Za 4300 zł masz mocniejszą wersję z mocą 2 x 1050 W przy 4 Ohm.

Edytowano przez terracan1929
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są wzmacniacze z rynku profesjonalnego. Nikt ich tu nie słyszał i nie miał z nimi do czynienia.

W testach wypadną zapewne rewelacyjnie.

Takie wzmacniacze grają nieco inaczej niż te na rynek domowy. Generują spory zapas mocy. Mają grac czysto, Jednak nie grają tam melodyjnie, nie budują sceny. Bo jest to kompletnie nie potrzebne. Do Twoich potrzeb imprezowych ja stawiam na takie coś. Bo to są takę wzmacniacze trwalsze.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...