Skocz do zawartości

Wprowadzamy system ostrzeżeń


Recommended Posts

8 godzin temu, TomekN napisał:

A po co ta wstawka? Świerzbi Cię pióro, aby po raz kolejny pokazać swój osobisty stosunek do mnie? A może skupiłbyś się na kwestiach merytorycznych, a nie argumentach ad personam? Zwłaszcza, że jesteś moderatorem, powinieneś dawać innym przykład i być możliwie bezstronny. A takimi wypowiedziami dosłownie wpisujesz się w retorykę wcześniej stosowaną przez szanownych panów audiowit, R...a, Bogusław i innych. Słabo to wygląda, Mariusz.

Nie rozumiem też czemu ma służyć zamykanie kolejnych wątków. Chodzi o ostudzenie emocji? A u kogo tu są emocje? U Ciebie? To może wystarczy, że wstrzymasz swój udział w tym wątku, hm?

Zamykanie wątków jest jak najbardziej prawidłowe i służy ostudzeniu emocji. Choć te emocje sam przenosisz na kolejne wątki, powtarzając wciąż swoją mantrę.

Nie bardzo wiem co sugerujesz i czym charakteryzuje się moja i kolegów retoryka. Mam chyba prawo skomentować np to, że słuchasz wstrząsów z innego pomieszczenia niż słuchasz muzyki. Dlaczego mam tego nie zrobić. Podobnie jak skrytykować krecenie gałką balansu w celu pozornemu " wyrównaniu sceny". Tomek, odpuść już.

Temat jest chyba wyczerpany i wszystko jest chyba jasne. Może też należało by go przymknąć do czasu decyzji administracyjno/moderatorskiej.

Edytowano przez audiowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kraft napisał:

Właściwie dobrze, że sprawa lajkowania bluzgów powróciła. Proponuję za taki czyn również przyznawać punkty karne. Z paragrafów: podżeganie, pomocnictwo i współudział po fakcie. 

Kara: połowa głównego taryfikatora (zaokrąglenie w górę!). 

A jako pokutę 10kę różańca z zaokrągleniem w górę😀😀😀

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, tomek4446 napisał:
1 godzinę temu, TomekN napisał:

Myślę że wszyscy byliby zainteresowani.

Nie wszyscy , lasu rąk nie dostrzegłem :) 

Po cholerę Ci to ?

Racja, po cholere taka wiedza?!

Ale jak ktoś interesuje się innymi,  bo jego życie widocznie takie nudne, to takie pytania rodza się w główce.

32 minuty temu, J4Z napisał:

ostrzeżenia może akurat dobrze że są niewidoczne dla innych użytkowników. mogłoby to zachęcać do prowokacji.

Otóż to, co zresztą już widać,  kto tym jest zainteresowany.

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tomek4446 napisał:

Po cholerę Ci to ?

A na podstawie czego mamy sobie wyrobić zdanie jak działa system, czy jest on względnie sprawiedliwy i właściwie stosowany? Na podstawie czego mamy zgłaszać uwagi, zastrzeżenia, pomysły? Ja jak na razie nie widzę, aby system punktowy był mocno stosowany, widzę zaś pośpieszne kasowanie / ukrywanie postów przez Mariusza, w celu rzekomego gaszenia sporów w zarodku. Może to i miły gest z jego strony, że nie rozdaje kar na lewo i prawo za byle co, ale ukrywając liczne dyskusje wylewa też dziecko z kąpielą. Bo pod pozorem zaprowadzania spokoju systematycznie wprowadza zwykłą cenzurę.

Edytowano przez TomekN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TomekN napisał:

A na podstawie czego mamy sobie wyrobić zdanie jak działa system, czy jest on względnie sprawiedliwy i właściwie stosowany?

Świat nie jest sprawiedliwy i trzeba sobie z tego faktu zdać sprawę. Gdyby był sprawiedliwy, to siedziałbym sobie teraz na werandzie posiadłości na Florydzie paląc cygaro, popijając drinka wachlowany przez Miss World  ... a nie zapieprzał za pół godziny do roboty :) 

3 godziny temu, TomekN napisał:

Na podstawie czego mamy zgłaszać uwagi, zastrzeżenia, pomysły?

Tomek , nie trzeba być geniuszem, by wiedzieć o co Ci chodzi i mniemam , że nie o pomysły związane z rozwojem Forum. Wałkowane już było o tych punkcikach przez parę stron. Po co do tego wracać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko tutaj sugerowałem że usuwanie postów za które dostaje się punkty/kary itp. powinny zostawać. Po prostu poto by było widać za co. Mogłyby być zaznaczone czerwonym kolorem a odpowiadanie na nie byłoby zagrożone punktami.

Dlaczego? Ano dlatego że moderatorzy są jacy są i są tylko ludźmi z całym bagażem zależności, sympatii, Niechęci wobec innych osób. 

Na przykładzie TomekN widać to dokładnie.

Doskonale wiecie o co chodzi tylko po prostu chcecie wyrugować go z forum bo wam nie pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Fafniak napisał:

Nie tylko tutaj sugerowałem że usuwanie postów za które dostaje się punkty/kary itp. powinny zostawać. Po prostu poto by było widać za co. Mogłyby być zaznaczone czerwonym kolorem a odpowiadanie na nie byłoby zagrożone punktami.

Tak było , czy jest na AS , nie wiem ,bo nie zaglądam. Miałem tam jakieś punkty za ....kable :) Po co to nie wiem , ale tak było i nie dyskutowałem z tym. Uważam , że należy zostawić wszystko tak jak jest i nie komplikować sobie życia wprowadzając zbędnej biurokracji. Choć z drugiej strony przykład idzie z góry ..... :)

37 minut temu, Fafniak napisał:

Na przykładzie TomekN widać to dokładnie.

Doskonale wiecie o co chodzi tylko po prostu chcecie wyrugować go z forum bo wam nie pasuje.

Bzdura. Nie mam nic do Tomka jako osoby, bo go nie znam i mieć nie mogę. Jego poglądy też mi nie przeszkadzają. Ale forma wypowiedzi już tak. Przytaczanie w kółko tych samych nie własnych opinii tak naprawdę tylko w jednym ,czy dwóch tematach jest nużące, ale do zniesienia , po prostu pomijam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tomek4446 napisał:

po prostu pomijam

właśnie

Mi nie wyświetlają się powiadomienia o jego postach (widocznie cos kiedyś ustawiłem)

Ale czasem czytam

dzik, karaluch czy misio wylądowali w ignorze i tylko czasem jak ktoś zacytuje to widzę te posty

9 minut temu, tomek4446 napisał:

Uważam , że należy zostawić wszystko tak jak jest i nie komplikować sobie życia wprowadzając zbędnej biurokracji.

po co i dlaczego - napisałem, szkoda że nie doczytałeś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średniowiecze. Publiczne egzekucje itd.

W prawie PL jest tak, że możesz dostać info, że ktos był karany na wniosek. Lub jeśli toczy się postępowanie w jego sprawie, nadal jest niewinny.

Mnie niespecjalnie interesuje kto ile ma punktów. Po co mi ta wiedza?

Mamy administrację i modów i oni są od tego żeby karać czy dociekać. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fafniak napisał:

Doskonale wiecie o co chodzi tylko po prostu chcecie wyrugować go z forum bo wam nie pasuje.

Uporczywe i nachalnie rozsiewanie swoich teorii pod hasłem jedynej, objawionej prawdy jest zazwyczaj zwykłym trollingiem lub objawem jakiejś mani. 

Jeżeli ktoś na forum artystycznym upieralby się ze Picasso badziew bo złe wymiary płócien, bohomazy i w ogóle to ładniejsze obrazy w Krakowie pod brama floriańską wystawiają, to dostałby by od razu banana i wylotkę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marcinmarcin napisał:

Jeżeli ktoś na forum artystycznym upieralby się ze Picasso badziew bo złe wymiary płócien, bo

To raczej nie byłoby forum artystyczne tylko krytyków sztuki ;)

Akurat przywołałeś przykład gdzie osoba uczestnicząca w takim forum (rozumiem że forum artystyczne=forum twórców/malarzy, rysowników itp)jest raczej odbierana przez pryzmat tego co tworzy. Jeżeli jest odbierana przez pryzmat jej osądów o innej sztuce - to wstyd dla takiego forum

To ma się nijak do zabawy klockami od różnych producentów (fora audio)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźmy sobie forum geograficzne, które na skutek niezrozumiałego procesu historycznego zostało opanowane przez zwolenników teorii o płaskiej Ziemi. W pewnym momencie na forum wchodzi nowy użytkownik i mówi: "oj nie tak panowie, nie tak...". I z jaką reakcją się spotyka? "Słuchaj kolo, my wolimy rozprawiać o żółwiach i atlasach. Twoje objawione teorie wyczytane w jakimś podręczniczku do geografii nas nie interesują. Te bzdety o grawitacji psują nam zabawę z eksploracji naszego uniwersum. Idź stąd, idź stąd, idź stąd..."

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kraft napisał:

Wyobraźmy sobie forum geograficzne, które na skutek niezrozumiałego procesu historycznego zostało opanowane przez zwolenników teorii o płaskiej Ziemi.

Duże nadużycie.

Po pierwsze płaskość Ziemi wynikała głównie z aktualnego stanu wiedzy i nauki oraz braku chęci przyjęcia do wiadomości zaktualizowanego stanu wiedzy. 

Po drugie jak wielokrotnie pisałem nasze zmysły pod wieloma względami są wielokrotnie bardziej czule niż jakakolwiek aparatura. (smak, węch np) 

A po 3 każdy jakikolwiek materiał w temacie słyszalności, kabli, transportów, zasilania jest skwapliwie pomijany przez "obiektywistow" bo nie pasuje im do głoszonych absolutnych i ostatecznych teorii które muszą być poprawne i nie uwzględniają zupełnie odbioru przez inne osoby. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marcinmarcin napisał:

Po pierwsze płaskość Ziemi wynikała głównie z aktualnego stanu wiedzy i nauki oraz braku chęci przyjęcia do wiadomości zaktualizowanego stanu wiedzy. 

Czy ja wiem. A trzymanie kciuków, czarne koty i odpukiwanie w niemalowane? Też brak dostępu do aktualnej wiedzy? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, marcinmarcin napisał:

Po pierwsze płaskość Ziemi wynikała głównie z aktualnego stanu wiedzy i nauki oraz braku chęci przyjęcia do wiadomości zaktualizowanego stanu wiedzy. 

Sam bym lepiej tego nie napisał! 

 

25 minut temu, marcinmarcin napisał:

Po drugie jak wielokrotnie pisałem nasze zmysły pod wieloma względami są wielokrotnie bardziej czule niż jakakolwiek aparatura. (smak, węch np) 

A zmysłu słuchu, też jest wielokrotnie bardziej czuły niż jakakolwiek aparatura pomiarowa audio? 😅

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, TomekN napisał:

Bo pod pozorem zaprowadzania spokoju systematycznie wprowadza zwykłą cenzurę.

A propos cenzury. Mógłbyś Mariusz wyjaśnić dlaczego ocenzurowałeś / usunąłeś mój dowcip o Belmondo wrzucony na forum Off-topic Humor? Czy są jakieś nowe wytyczne administracji co do dozwolonego tutaj poczucia humoru? 😄

I przy okazji po raz trzeci dopraszam się o usunięcie z mojego konta 10 punktów przyznanych mi niefortunnie przed uruchomieniem systemu kar (Twoje własne słowa).

Edytowano przez TomekN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, TomekN napisał:

I przy okazji po raz trzeci dopraszam się o usunięcie z mojego konta 10 punktów przyznanych mi niefortunnie przed uruchomieniem systemu kar (Twoje własne słowa).

Powinienem sprecyzować, że chodzi o te przyznane przez RoRo, nie przez Ciebie Mariusz.

Edytowano przez TomekN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...