Skocz do zawartości

Piotr - S4Home - Pożegnanie i podziękowanie


S4Home

Recommended Posts

3 godziny temu, lolekdrugi napisał:

na audiostereo.pl się nie żegnali, przynajmniej nie znalazłem wpisu.

pewnie dlatego, że tu żegnał się Piotr, jako przedstawiciel S4Home, a nie S4Home, jako firma... a na AS Piotr się nie udzielał.

Cóż... jest to jakiś koniec pewnej "epoki". I jak przedmówcy, też mam nadzieję, że Piotr jednak prywatnie zostanie na forum. 

Piotrze, powodzenia! :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyboru nicka, zostawmy to Piotrowi. Dajmy mu czas na poukładanie wszystkiego, jak cało wyjdzie z życiowej szykany. Nie znamy powodów odejścia z S4Home. Stało się to tak nagle! Moim zdaniem nikt nie był na to przygotowany. Dla mnie to był szok! Mam nadzieję, że jednak do Nas, na forum powróci! Czas pokaże. 

Pozdrawiam serdecznie

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Piotrze (@S4Home) - bez Ciebie to forum będzie jakieś takie niepełne. Wracaj i dziel się wszystkim co wiesz. Szczególnie skorzystają na tym nowi forumowicze. Starych już nie naprawisz😉, ale porozmawiać mozna, szczególnie, ze zawsze robiłeś to w bardzo komunikatywny sposób. Pozdrawiam.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie pracują zazwyczaj do końca życia w jednej firmie, więc nic w tym dziwnego za bardzo :) Czy zostanie w branży, to oczywiście wszystko zależy od Piotrka, ale uważamy, że powinien, bo wiedzę ma sporą, więc jest to osoba, która na pewno potrafi bardzo pomóc osobom poszukującym audio. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witajcie,

Bardzo dziękuję za Ciepłe, w większości, słowa. :)

Chciałem się odnieść do Waszych wypowiedzi tutaj ale stworzymy wątek jak o Magnacie na kilkadziesiąt stron :P . Pewien rozdział zamknięty, otwieram nowy. Znacie mnie to wciąż ja.

Miałem nieco czasu, musiałem ułożyć pewne sprawy osobiste oraz zawodowe, ale jednak przywiązanie do audio i dzielenie się informacjami oraz także chłonięcie informacji od Was wygrało i jestem z powrotem pod nowy sobą. Teraz już całkowicie jako osoba prywatna.

Przemyślałem kilka kwestii, cześć starych kontaktów została, mam nadziej na uruchomienie także nowych już wkrótce, i mam kilka pomysłów na rozwój tego forum na przyszłość.

Jeszcze raz dziękuję Wam za dobre słowa.

PS. Powiem Wam że dziwnie tak zaczynać od początku :P

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Witajcie,

Bardzo dziękuję za Ciepłe, w większości, słowa. :)

Chciałem się odnieść do Waszych wypowiedzi tutaj ale stworzymy wątek jak o Magnacie na kilkadziesiąt stron :P . Pewien rozdział zamknięty, otwieram nowy. Znacie mnie to wciąż ja.

Miałem nieco czasu, musiałem ułożyć pewne sprawy osobiste oraz zawodowe, ale jednak przywiązanie do audio i dzielenie się informacjami oraz także chłonięcie informacji od Was wygrało i jestem z powrotem pod nowy sobą. Teraz już całkowicie jako osoba prywatna.

Przemyślałem kilka kwestii, cześć starych kontaktów została, mam nadziej na uruchomienie także nowych już wkrótce, i mam kilka pomysłów na rozwój tego forum na przyszłość.

Jeszcze raz dziękuję Wam za dobre słowa.

PS. Powiem Wam że dziwnie tak zaczynać od początku :P

Piotr

 

Cześć Piotr!!!! 🙋

Cieszę się że jesteś!!

W Twoim nicku Sonido, co to takiego?

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. To dźwięk po hiszpańsku :)

Kiedy zakładaliśmy S4Home i myśleliśmy wtedy o finalnej nazwie to z mojej strony wyszła propozycja właśnie "Sonido". I szczerze jakoś tak we mnie zostało mimo że tyle lat minęło. Wykorzystałem :)

19 minut temu, no_i_fajnie napisał:

Elegancko, dzialaj! ;)
Juz nie musisz podpisywac sie pod kazdym postem, z tym nickiem, ale to pewnie przyzwyczajenie ;) 

Tak to przyzwyczajenie. A niech już zostanie :P

53 minuty temu, Butler napisał:

Haha.... Witaj 😂

piesek%20przytula%20kotka%20bez%20t%C5%8

Do Ciebie bardziej pasuje: :):):):):)

d9vkf84-3a49e22d-5f3f-4a9b-b296-26c986b0

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...