Skocz do zawartości

Przestery przy Unitra Bernard GS434 + ART Dj Pre II + Edifier 2.0 R1600TIII


Recommended Posts

Problemem są mocne przestery na niskich częstotliwościach. Używam połączenia Unitra Bernard GS434 + preamp ART Dj Pre II + głośniki aktywne Edifier 2.0 R1600TIII z wkładką VM95C. Z gramofonu wychodzi przewód DIN, który wpiąłem w przejściówkę na RCA. 

Po odpięciu preampu i podłączeniu gramofonu bezpośrednio do głośników gra czysta muzyka, bez żadnych przesterów. Przed ART Dj Pre II próbowałem także Behringer PP400 i problem jest taki sam. 

Regulacja wzmocnienia ART Dj Pre II jest na ostatniej pozycji, a gdy jest przester, dioda zapala się na czerwono. Próbowałem jeszcze bawić się regulacją basów w głośnikach, ale nic się nie zmieniało z problemem. 

Płyty na których testuję zestaw są nowe, a ramię jest ustawione. Będę wdzięczny za pomoc :) 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2022 o 19:36, mati1 napisał:

Płyty na których testuję zestaw są nowe, a ramię jest ustawione. Będę wdzięczny za pomoc :)

A ja będę wdzięczny, jak nie będziesz niepotrzebnie mnożył tematów i zaśmiecał Forum!
Zdecyduj się na 1 wątek i tyle. Np. ten poniższy, który założyłeś 9 czerwca - i tego się trzymaj.

Pozdrawiam
PS. Zamykam niniejszy wątek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RoRo locked this topic
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...