Skocz do zawartości

Sprzęt pod tv do 1,5k


Damian Burzych

Recommended Posts

Witam, mam stary tv,kupiłem pod Niego Mi box s 4k żeby mieć smarta i chciałbym do tego kupić jakiś amplituner z subwooferem do 1,5k albo coś innego,nie znam się,pierw myślałem o soundbarze ale czytałem że lepiej jakiś amplituner. Głównie chce sprzęt do filmów i muzyki,powiedzmy  filmy 60%,muzyka 40%,zależy mi na fajnym bassie. Najlepiej jakby to był nowy sprzęt ale też może być używany . Wiem że do tej ceny to mistrzowskiego sprzętu nie znajdę ale może coś ciekawego polecicie ☺️. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alden1224 napisał:

W tej cenie i bardziej do filmów to lepiej kupić logitech z906, podłączysz wspiera z  miboxa dolby i dts do tego będą nowe i dadzą bas 

No ciekawie to wygląda, czy można się połączyć przez bluetooth?Fajnie by było mieć to połączone z tv ale też połączyć się z telefonem przez bluetooth 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PaVson napisał:

@Damian Burzych Witaj

 

Może coś innego jak te z906 tutaj jakości dźwięku nie ma. Skoro jesteś na forum to jednak szukasz czegoś lepszego 🙂 

Suba możesz zawsze sobie dokupić.

A Bluetooth jest a co 😉

https://www.olx.pl/d/oferta/wzmacniacz-dac-topping-mx3-z-bluetooth-CID99-IDNWZlP.html 

https://www.olx.pl/d/oferta/kolumny-monitor-audio-bx2-CID99-IDOkdKw.html 

 

 

Coś kiedyś czytałem o toppingu i dużo ludzi polecało. Czyli rozumiem , że ten topping z kolumnami będzie grać lepiej od tego logitecha? A subwoofer w jakich cenach jakiś ciekawy?Na jakie firmy patrzeć? I kolumny też na jakie firmy patrzec(do 1000zl)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Q21 napisał:

Pomieszczenie jest duże i jeśli chciałbyś poczuć na sobie bas to polecałbym iść w kierunku subwoofera Klipsch np. R112sw. 
Lepszą kontrolę uzyskasz na Heco Aurora Sub 30a i będzie bardziej miękki względem Klipsch. 

A jakie byś kolumny polecił  do tego Heco Aurora?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Damian Burzych napisał:

A jakie byś kolumny polecił  do tego Heco Aurora?

Nie polecam Heco Aurora 300, ponieważ było trochę tematów serwisowych. Kolumny schodzą z impedancją i jest problem. 
Jeśli chciałbyś iść w kierunku większej muzykalności to polecałbym Indiana Line Nota 250x lub dynamiczniejsze Pylon Audio Pearl Monitor. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Heathen napisał:
38 minut temu, Heathen napisał:

Czy zwiększasz budżet?

Czy wystarczy ci stereo? czy wolisz 5.1?

Jeśli przeznaczeniem są filmy, to Z906 będą najlepszą opcją w tej cenie.

 

 

No tak bo tak jak napisałem chce też fajny bass do muzyki

8 minut temu, Q21 napisał:

Nie polecam Heco Aurora 300, ponieważ było trochę tematów serwisowych. Kolumny schodzą z impedancją i jest problem. 
Jeśli chciałbyś iść w kierunku większej muzykalności to polecałbym Indiana Line Nota 250x lub dynamiczniejsze Pylon Audio Pearl Monitor. 

Aha czyli nie polecasz,no ten klipach za drogi niestety dla mnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...