Skocz do zawartości

Dali oberon 3. Jaki wzmacniacz


Sokol96

Recommended Posts

Hej. W promocyjnej cenie z outletu udało mi się zakupić kolumny podstawkowe (mało miejsca w pokoju dlatego takie) Dali oberon 3.  Jaki wzmacniacz dobrać do tych głośników żeby dobrze i przyjemnie grało? Ma on służyć jako nagłośnienie do Tv gdzie w większości będzie puszczana rożna muzyka no i do filmów. Nie lubię dźwięku z soundbarow dlatego właśnie zdecydowałem się na stereo. Budżet jaki mogę przeznaczyć to do 3 tys zł 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Sprawdź koniecznie te głośniczki ze wzmacniaczem Rotela A11 Tribute. Zacny wzmacniaczyk, z wielkim sercem, przypominający najlepsze konstrukcje tej marki za 2-3 tysiące złotych. Fajna barwa i łagodny charakter tego wzmacniacza powinny ładnie się uzupełnić z Dali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Unikałbym na pewno cieplejszych wzmacniaczy, ponieważ kolumny same w sobie oferują muzykalne brzmienie i należałoby im dodać nieco werwy. Tutaj bardzo dobrze sprawdziłby się przestrzennie grający Quad Vena II lub Marantz PM6007. 

Do połączenia wzmacniacza z TV potrzebujesz jedynie przewód optyczny. Zarówno Quad jak i Marantz posiadają wbudowanego DACa także nic dodatkowego nie potrzebujesz. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2022 o 22:56, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Cześć,

Sprawdź koniecznie te głośniczki ze wzmacniaczem Rotela A11 Tribute. Zacny wzmacniaczyk, z wielkim sercem, przypominający najlepsze konstrukcje tej marki za 2-3 tysiące złotych. Fajna barwa i łagodny charakter tego wzmacniacza powinny ładnie się uzupełnić z Dali.

Dziś kurier dostarczył mi ten Rotel i powiem ze to jest to! Wcześniej testowałem różne soundbary, Audio Pro A36 po którym się zawiodłem także nic nie dorównuje poziomem muzyki z tego wzmacniacza z tymi sprzętami. Spełnia moje oczekiwania, Dzięki  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2022 o 23:42, Sokol96 napisał:

Dziś kurier dostarczył mi ten Rotel i powiem ze to jest to! Wcześniej testowałem różne soundbary, Audio Pro A36 po którym się zawiodłem także nic nie dorównuje poziomem muzyki z tego wzmacniacza z tymi sprzętami. Spełnia moje oczekiwania, Dzięki  

Świetnie! Przeczucia okazały się być trafione :)

Teraz tylko, wygrzać i jeszcze raz wygrzać. Z biegiem czasu powinno być jeszcze trochę lepiej. Miłych odsłuchów !:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...