Skocz do zawartości

Nowy sub z dsp, do stereo, w cenie ok. 5tys zł

J4Z

Ankieta  

5 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy jest szansa że sub z nazwy wątku zagra fajnie, szybko, zróżnicowanie?

Recommended Posts

Napisano (edytowany)
11 godzin temu, Kubakk napisał:

Podepniesz kompa usb do tego czegoś i se zmierzysz

No właśnie chyba Node nie zadziała tak.

@Top Hi-Fi & Video Design pomożecie? Czy  jest możliwość żeby wyjść za laptopa wyjściem słuchawkowym lub usb (nie mam optyka tam) i dać sygnał node-owi, z którego chcę wyjść RCA do wzmaka i suba żeby zmierzyć mikrofonem odpowiedź pomieszczenia?

Edytowano przez J4Z

1 godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

Tam ewidentnie jest dołek. Z jednej strony fajnie by go było wypełnić. Ba! Pewnie o to jest ten post.

No tak bardziej o tę górkę mi chodziło :D i po prostu poprawę ataku. 

Wróćmy jeszcze do REL. Jeżeli miałbym zrezygnować z DSP to czy REL nie będzie obiektywnie najlepszym wyborem, jeśli chodzi o zróżnicowanie i szybkość? Na początku mówiłeś o T/7x, czy T/5x jest gorszą konstrukcją czy po prostu jest mniejszy? Mam małe pomieszczenie.

Dnia 30.06.2022 o 23:50, J4Z napisał:

No właśnie chyba Node nie zadziała tak.

@Top Hi-Fi & Video Design pomożecie? Czy  jest możliwość żeby wyjść za laptopa wyjściem słuchawkowym lub usb (nie mam optyka tam) i dać sygnał node-owi, z którego chcę wyjść RCA do wzmaka i suba żeby zmierzyć mikrofonem odpowiedź pomieszczenia?

To się niestety nie uda. Niedawno, bo z miesiąc temu, mieliśmy takie samo zapytanie! Więc mamy to potwierdzone. 

Dnia 1.07.2022 o 01:30, J4Z napisał:

No tak bardziej o tę górkę mi chodziło :D i po prostu poprawę ataku. 

Wróćmy jeszcze do REL. Jeżeli miałbym zrezygnować z DSP to czy REL nie będzie obiektywnie najlepszym wyborem, jeśli chodzi o zróżnicowanie i szybkość? Na początku mówiłeś o T/7x, czy T/5x jest gorszą konstrukcją czy po prostu jest mniejszy? Mam małe pomieszczenie.

Jest mniejszy, ma mniejszego kopa. Ale moim zdaniem ciezko o coś bardziej zróżnicowanego na basie niz seria Tx. To na prawdę zacne suby.

T7 moim zdaniem byłby u Ciebie idealny. Ale T5x także da rade. Zapytaj w salonach, kto ci go bez problemu wypożyczy. Bo serio, może okazać się że to jest idealne trafienie.

9 godzin temu, J4Z napisał:

@Top Hi-Fi & Video Designkurcze to do czego jest to wejście poza optykiem? Jest napisane optical in / analog in. Serio nie da się tam wejść? :(

obraz.png.8e8976051bc572534309127d469f55c9.png

Chcesz wyjść analogowo z laptopa i wejść tutaj także analogowo i puścić na RCa.

No to powinno to działać.

Dlaczego by nie?

Koledzy jak to sprawdzaliście i gdzie był problem?

Piotr

12 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Jest mniejszy, ma mniejszego kopa. Ale moim zdaniem ciezko o coś bardziej zróżnicowanego na basie niz seria Tx. To na prawdę zacne suby.

T7 moim zdaniem byłby u Ciebie idealny. Ale T5x także da rade. Zapytaj w salonach, kto ci go bez problemu wypożyczy. Bo serio, może okazać się że to jest idealne trafienie.

Chcesz wyjść analogowo z laptopa i wejść tutaj także analogowo i puścić na RCa.

No to powinno to działać.

Dlaczego by nie?

Koledzy jak to sprawdzaliście i gdzie był problem?

Piotr

Samo połączenie ->z wyjścia słuchawkowego 3.5 mm z komputera na 3.5 analog wejście do node, to zadziała.
Wczoraj odniosłem się do pomiaru, którego samodzielnie Node nie zrobi;)

Dnia 4.07.2022 o 20:11, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Samo połączenie ->z wyjścia słuchawkowego 3.5 mm z komputera na 3.5 analog wejście do node, to zadziała.
Wczoraj odniosłem się do pomiaru, którego samodzielnie Node nie zrobi;)

No ale nie o to pytał J4Z.

Czyli działa.

Piotr

Edytowano przez Piotr Sonido