Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam mam xboxa 360 i chcial bym tanim kosztem kupic zewnetrzna karte dzwiekowa 5.1 z dekoderem przestrzennego dzwieku do ktorej bez obslugi komputera moge z xboxika podpiac kabel optyczny a z drugiej strony glosniczki 5.1 zebym mial przestrzenny dzwiek i zebym mogl ogladac filmy dvd z xboxa z dzwiekiem 5.1 jaki model byscie mi polecili z gory dziekuje za pomoc Edytowano przez muzyczny_gość
połączyłem tematy - dotyczą tego samego
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczace karty muzycznej ktora znalazlem na allegro
http://www.allegro.pl/item570330881_creati...mod_sb0300.html

Czy ta karte można obslugiwac bez podlaczenia do komputera tzn jezeli bedzie polaczona kablem optycznym z xboxem a z drugiej strony podlacze glosniki 5.1 creativa i ją wlacze bedzie chodzila i przetwarzala dzwiek przestrzenny do glosnikow bez pomocy komputera? Edytowano przez muzyczny_gość
połączyłem tematy - dotyczą tego samego
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

To jest nie możliwe, bo niby jak ją zasilisz (pierwszy, ale nie jedyny powód), a te twoje głośniki nie maja wejścia optycznego, albo coaxiala?




wlasnie szukam tak jak w pierwszym poscie napisalem takiego dekodera lub takiej karty do ktorej bezposrednio mogl bym podlaczyc xboxa i glosniki a jezeli moje glosniki mialy by optyczne to po co by wogole o tym pisac, nie byloby tematu! na takie glosniki bym musial wydac kolo 1000 zl jak nie wiecej a chce to zrrobic tanszym kosztem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciura - ta karta ma zewnetrzne zasilanie, ale poläczenie z pc jest niezbedne (przez läcze usb)i wynikajäce z obslugi samej karty (sterowniki itp.). W tym przypadku dosc duzo zalezy od oprogramowania. Karta ma zaröwno wejscie jak i wyjscie optyczne, mysle, ze z xboxem jakjo zrödlem nie powinno byc problemöw, jesli karta przez kabel cyfrowy przyjmuje i wysyla dzwiek dolby digital. Cale podläczenie wygläda wiec tak:

glosniki creative 5.1 - 3 kable stereo "mini jack" - karta dzwiekowa - kabel usb - pc
xbox - kabel optyczny - karta dzwiekowa

http://www.nulime.com/Creative-Labs-X-Sb03...2-Nx-Ext/p21587
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...